Reklama

"Specjalistki" - odc. 4

W 4. odcinku "Specjalistek" poznamy nowe bohaterki - spawaczkę Olę, fankę motoryzacji oraz Lenę, truckerkę, która przemierza europejskie drogi swoim zestawem razem z chłopakiem.

Na porannej odprawie u rolniczki Agnieszki wychodzi na jaw, że tajemniczym sposobem na polu wysypało się troszkę ziemniaków. Niewinne "troszkę" okazuje się być kilkunastoma kilogramami, które natychmiast trzeba uchronić przed zmarnowaniem - szczególnie, że pogoda nie sprzyja. Ale to nie jedyne czarne chmury nad gospodarstwem...

W 4. odcinku poznajemy także truckerkę Lenę, dla której wieczór rozpoczyna się bardzo intensywnie. Musi podpiąć naczepę, pojechać po załadunek i ruszyć w trasę aż do Belgii. W ostatniej chwili dowiaduje się też, że będzie mieć towarzystwo. W drogę ruszy z Marcinem, partnerem zawodowym... i prywatnym.

Reklama

Ola podejmuje się zespawania rur centralnego ogrzewania w Bytomiu. Pomaga jej w tym monter Piotr. Praca idzie szybko, więc zostaje trochę czasu na przyjemności - przygotowania do zawodów "Wrack Race"! Ola regularnie startuje w wyścigach wraków samochodowych. Razem z Piotrkiem ruszają na poszukiwania idealnego auta do zbliżającej się rywalizacji. W końcu nie mogą jechać byle czym!

Oglądaj na Discovery Channel w czwartki o godz. 22:00.

Odcinek 4. - emisja: 30 stycznia

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy