Reklama

Reklama

"Specjalistki" - odc. 5

W najnowszym odcinku "Specjalistek" poznamy mechaniczkę Agnieszkę, która do swojej pracy podchodzi z humorem i dystansem. Ma wielką wiedzę i dokładnie wie, jak rozwiązać każdy problem.

Do warsztatu mechaniczki Agnieszki przyjeżdża jej przyjaciółka, Monika. Nie są to jednak zwykłe odwiedziny - coś złego dzieje się z rajdówką ich wspólnego kolegi. Aggie i mechanik Janusz zabierają się do pracy. Niestety, już na samym początku pojawia się gigantyczny problem. Samochód przestał palić. Czy uda im się uratować wyścigówkę?

Truckerka Lena i jej partner Marcin są w połowie drogi. Przemierzają niemieckie autostrady. Tymczasem robi się coraz trudniej -zmęczenie daje się we znaki, a na drodze zaczynają się kłopoty. Jakby tego było mało, para spotka również bardzo nerwowego niemieckiego kierowcę, który zablokuje przejazd. Jak z problemami poradzi sobie truckerka? Czy uda jej się dowieźć ładunek na czas?

Reklama

Spawaczka Ola przygotowuje się do tunningu zakupionego Peugota. Razem z przyjacielem Piotrkiem chcą go przerobić na pogromcę rajdówek, który zawiezie ich na samo podium wyścigu. Narodziny niepokonanego wraka wymagają porządnej demolki. Ola i Piotr ochoczo zabierają się do pracy. Nagle wybucha pożar...

Oglądaj na Discovery Channel w czwartki o godz. 22:00.

Odcinek 5. - emisja: 6 lutego

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy