Reklama

Reklama

Suknia ślubna z "Nowego oblicza Greya" marzeniem kobiet z całego świata!

Tego nikt się nie spodziewał! Trzecia część płomiennego romansu Anastasii i Christiana nie weszła jeszcze do kin, a już rozpala wyobraźnię kobiet na całym świecie! Wszystkiemu winna suknia ślubna, w której główna bohaterka stanie wreszcie na ślubnym kobiercu.

Trzecia część miłosnych perypetii pary pojawi się w kinach w Walentynki - w sieci obecny jest już zwiastun filmu! Wynika z niego, że ognisty romans będzie miał swój finał przed ołtarzem, a panna młoda wystąpi w w długiej, wyjątkowo kobiecej sukni. Co warto wiedzieć o tym projekcie?

Suknię zaprojektowała Monique Lhuillier odpowiedzialna za słynną pelerynę z piór, w której Anastasia pojawiła się w "Ciemniejszej stronie Greya". Kreacje projektantki noszą od lat takie gwiazdy jak Britney Spears czy Reese Witherspoon

Kreacja uszyta jest z delikatnej koronki i zwieńczona efektownym trenem. Drobne guziczki na plecach dodają jej uroku i zmysłowości, której przecież nie brakuje w kinowym hicie. 

Reklama

Suknię ślubną Anastasii Steele po raz pierwszy pokazano na oficjalnym koncie filmu na Instagramie - fanki filmu są tym projektem zachwycone! Myślicie, że będzie to najchętniej kopiowana suknia ślubna w tym roku?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy