Reklama

Reklama

Świat nieograniczonych możliwości

Od wydania w Polsce "Sekretu" Rhondy Byrne minęło już ponad 3 lata. W tym czasie książka ta uwiodła swoją prostotą i niepodważalną prawdą, która płynęła z jej kart ku czytelnikom.

"Sekret" powstał przy udziale wspaniałych ludzi, którzy służyli swoją wiedzą, talentem i doświadczeniem. Jednym z nich jest Mike Dooley - autor niemal kultowego wyrażenia: "Myśli stają się rzeczami". Dzięki jego zaangażowaniu tysiące ludzi na całym świecie poznało niezwykłe nauki o osiąganiu sukcesu, spełnianiu marzeń i życiu w obfitości.

Przekaz Mike'a znalazł swoje miejsce w niezwykłej książce pt. "Świat nieograniczonych możliwości". To nowe i inspirujące spojrzenie na znalezienie prawdziwego celu w życiu, wykorzystanie wyobraźnie i zaspokojenie wszystkich pragnień. Stąd dowiesz się, że twoje marzenia nie są czymś przypadkowym - dzięki nim poznajesz prawdę o sobie. One mają większą moc, niż ci się wydaje. Czy myślisz, że tzw. ludzie sukcesu są mądrzejsi od ciebie, czy bardziej zasługują na szczęście, czy tylko im musi się udawać? Nie! Oni po prostu żyją tak, że świat zaczyna wyciągać do nich pomocną dłoń.

Reklama

Spełnianie marzeń nie jest kwestią tylko ciężkiej pracy i wysiłku, to bardziej kwestia wiary, oczekiwań i pewności, że robisz to, co zawsze chciałeś robić, że spotykasz ludzi, których chciałeś spotykać i że jesteś dokładnie w tym miejscu, o którym marzyłeś.
Świat nieograniczonych możliwości
Mike Dooley
Wydawnictwo Illuminatio

Wydawnictwo Illuminatio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy