Reklama

Syberia. Wyprawa na biegun zimna

W porównaniu do wersji w sztywnej oprawie edycja książki w oprawie broszurowej jest obszerniejsza, wzbogacona o wkładkę ze zdjęciami o Kurylach - jednym z najoryginalniejszych archipelagów na świecie.

Jego wody są zaliczne do najbardziej rybnych akwenów na świecie.

Dotknęliśmy last frontier, ostatniej granicy, poznaliśmy nieuchwytny majestat i piękno nieskalanej przyrody, a także srogi, niegościnny klimat, gdzie cywilizacja jest odległym wspomnieniem. Pokonanie rozlicznych przeciwności losu okazało się surową próbą charakteru. Sprostaliśmy im dzięki nieugiętej woli i bezwzględnej determinacji. Szliśmy dalej, gdy się wydawało, że już nie damy rady. To doświadczenie zmieniło naszą duszę i wzbogaciło nas o nowe jakości emocjonalne.

Reklama

Nieraz rozmyślam, czymże byłoby życie bez emocji? Na pomoc przychodzi mi wtedy niemiecki humanista Ulryk von Hutten, który głosił: "Jakąż rozkoszą jest żyć!". Żyć pełnią życia.

"Jacek Pałkiewicz - podróżnik i odkrywca. Dotarł do najdalszych i najbardziej niezwykłych zakątków naszej planety. Jego książki i reportaże są czytane z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Rozwijana przez niego działalność przyczynia się do ustanowienia wzajemnego zrozumienia między ludźmi, oraz wnosi wkład w ochronę środowiska naturalnego."

"Syberia. Wyprawa na biegun zimna", autor: Jacek Pałkiewicz , Wydawnictwo - ZYSK i S-ka.

Dowiedz się więcej na temat: książki | Syberia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy