Reklama

Reklama

Sylwester z Radiem Maryja. Cena zaskakuje, ale z oferty nie skorzysta każdy

Zabawa sylwestrowa połączona z refleksją nad mijającym rokiem i modlitwą. Taką propozycję ma Radio Maryja, z którym związany jest ojciec Tadeusz Rydzyk. „Impreza” organizowana przez rozgłośnię pod hasłem „Życie to coś więcej” nie jest jednak przeznaczona dla każdego. Kto może skorzystać z tej oferty?

"Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc - mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy" - informuje Radio Maryja we wpisie, który reklamuje imprezę sylwestrową.

Program sylwestra, który organizuje katolicka rozgłośnia z Torunia, mocno różni się od tego, z czym zazwyczaj kojarzy nam się podobna impreza. Nie tylko pod względem atrakcji, ale również samego terminu.

Nietypowy sylwester. Kto może skorzystać z oferty?

Sylwester z Radiem Maryja potrwa trzy dni - od 30 grudnia do 1 stycznia. Co znalazło się w programie imprezy?

Z oferty nie może jednak skorzystać każdy. Jest ona bowiem skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Dlatego też stacja zaapelowała do rodziców i dziadków.

Zobacz również: Śnieżny smok na Wawelu hitem internetu. Prawdziwa bestia!

Reklama

Sylwester z Radiem Maryja. Cena może zaskoczyć

Impreza sylwestrowa z Radiem Maryja odbędzie się w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Cena podobnej zabawy może jednak zaskoczyć. Trzydniowy pobyt wraz z noclegiem i wyżywieniem kosztuje zaledwie 150 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: o. Tadeusz Rydzyk | Sylwester | Radio Maryja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy