Reklama

Sześcioraczki z Tylmanowej na wakacjach! Ich wspólne zdjęcie zachwyca!

Sześcioraczki z Tylmanowej to pierwsze takie rodzeństwo w Polsce. Gdy w 2019 roku przyszły na świat wszyscy trzymali kciuki, by były zdrowe i szybko się rozwijały. Niedawno dzieci obchodził hucznie swoje 2 urodziny! „Kiedy to minęło” – pytali fani na Instagramie i składali życzenia zarówno uśmiechniętym maluchom, jak i rodzicom. Ostatnio cała rodzina wybrała się na wakacje! Gdzie odpoczywają Sześcioraczki z Tylmanowej?

Ich historią żyła cała Polska!

O sześcioraczkach stało się głośno zaraz po ich urodzeniu. Gdy media obiegła  wiadomość,  że rodzeństwo pojawiło się już na świecie, Internauci nie mogli wyjść z zachwytu. Pytali o stan zdrowia dzieci i składali gratulacje ich mamie. Instagramowy profil rodziny z Tylmanowej śledzi ponad 160 tysięcy użytkowników! Zdjęcia roześmianych maluchów, które publikują rodzice, są niezwykle rozczulające! Użytkownicy w komentarzach zastanawiają się, do kogo podobne są maluchy i pytają, jak młode małżeństwo radzi sobie z taką gromadą.

Miała być piątka, ale...

Ciążę pani Klaudii - mamy sześcioraczków z Tylmanowej zakończono w 29. tygodniu, a więc wyjątkowo wcześnie. Niemowlęta urodziły się przez cesarskie cięcie. Najmniejszy z maluchów ważył wówczas jedynie 890 gramów. Zarówno rodzice, jak i monitorujący ciąże lekarze przygotowani byli jednie na piątkę maluchów. Szósta okazała się Malwina. Dziewczynka dla wszystkich była dużą niespodzianką.

Reklama

Sześcioraczki szybko się rozwijają!

Taka ciąża zdarza się bardzo rzadko. Sześcioraczki rodzą się na świecie średnio raz na 4,7 mld przypadków! Jak to często bywa, po rozwiązaniu ciąż mnogich, noworodki potrzebowały trochę czasu, by nabrać sił i zdobyć kolejne sprawności. Każde z dzieci rozwijało się we własnym tempie. Najszybciej ze szpitala wyszły Nela i Kaja. Z kolei najwięcej czasu potrzebowała najmłodsza z rodzeństwa Malwinka.   

Filip, Zosia, Tymon, Nela, Kaja i Malwina rosną bardzo szybko. 20 maja rodzeństwo obchodziło wspólnie swoje drugie urodziny. Dzieci podzieliły się ogromnym  tortem. Maluchy coraz bardziej się od siebie różnią - na wspólnych zdjęciach wyglądają szczególnie uroczo. Ku uciesze wpatrzonych w pociechy rodziców bawią się i rozrabiają.

Sześcioraczki z Tylmanowej na wakacjach!

Furorę w sieci zrobiło najnowsze zdjęcie wesołej gromady. Sześcioraczki odpoczywają obecnie nad morzem. Ubrane w takie same, błękitne chusteczki i podobne białe koszulki, prezentują się wyjątkowo uroczo. W  komentarzach nie brakuje zachwytów internautów. Matki gratulują rodzicom wspaniałej organizacji i zaangażowania. Zaznaczają, że sprawowanie opieki nad sześcioraczkami to nie lada wyzwanie.

Przeczytaj również:

Ciąża - jak o siebie zadbać?

Lilibet ma szansę na tron!

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sześcioraczki | dzieci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy