Tajemnice motoryzacji według Richarda Hammonda

Richard Hammond, brytyjski dziennikarz i prezenter telewizyjny, znany na całym świecie z popularnego programu Top Gear, który prowadzi od czterech lat razem z Jeremym Clarksonem, przedstawia odjazdowy przewodnik po współczesnej motoryzacji.

Nie każdy jest rasowym maniakiem samochodowym. Na szczęście Richard Hammond ma bzika większego niż my wszyscy razem wzięci. Udowadnia to w swoim błyskotliwym kompendium zawierającym garść porad i podpowiedzi na temat wszystkiego, co wiąże się z motoryzacją - od rzeczy wzniosłych po śmieszne. Tajemnice motoryzacji zabiorą was w podróż przez wszystkie kluczowe etapy życia nowoczesnego kierowcy - od egzaminacyjnej tremy, poprzez radość kupowania pierwszego auta, aż po wybór stylowego karawanu, którym odbędziecie swą ostatnią podróż. Znajdziecie tu też gry i zabawy, które zabiją nudę długich podróży oraz przewodnik po różnych gatunkach kierowców spotykanych na drodze.

Reklama

A to dopiero początek. Już nigdy nie poczujecie się niepewnie, gdy rozmowa w barze zejdzie na samochody, bowiem przygotowaliśmy dla was bogaty zbiór informacji i ciekawostek na ich temat. Dowiecie się, jakie były najlepsze i najgorsze samochody w historii, poznacie najbardziej brawurowe numery kaskaderskie, najśmieszniejsze nazwy samochodów, najpiękniejsze modele koncepcyjne oraz najbardziej niedorzeczne przepisy drogowe świata. Słowem, Tajemnice motoryzacji według Richarda Hammonda to prosty i przyjemny sposób na zdobycie nowych przyjaciół i onieśmielenie starych wrogów swoją motoryzacyjną erudycją.

Samochody dobre i złe, piękne i brzydkie, szybkie i wściekłe - wszystkie one mają swoje miejsce w tej wspaniałej, dowcipnie zaprezentowanej i zaskakująco przydatnej książce. Jest w niej z pewnością wszystko, co powinniście wiedzieć o współczesnej motoryzacji.
Richard Hammond &Andy Wilman
Tajemnice motoryzacji według Richarda Hammonda

Wydawnictwo Insignis
Dowiedz się więcej na temat: przewodnik | samochody | tajemnice

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje