Reklama

Reklama

Tajemniczy symbol na metce z sieciówki. Sprawdź, zanim podejdziesz do kasy

Już cieszymy się na zakup idealnej stylizacji, pakując się do przymierzalni z naręczem ubrań w naszym rozmiarze, aż nagle okazuje się, że część z nich, mimo iż teoretycznie powinna być idealna, okazuje się za mała lub zdecydowanie za duża. Jak się okazuje, zakupy ułatwią nam ukryte na metkach symbole. Co oznaczają? TikTokerka zdradza swój sekret.

Coraz popularniejsze zakupy internetowe wiążą się z ryzykiem - zamówione ubrania mogą okazać się za małe lub za duże, przez co kolejno czeka nas przebrnięcie przez procedurę zwrotu. Dlatego też wiele z nas wciąż stawia na tradycyjny spacer po galerii handlowej w poszukiwaniu odzieżowych perełek.

Jak się jednak okazuje, niejednokrotnie rozmiar, który nosimy na co dzień, mocno różni się w zależności od marki, a nawet fasonu. Kobiety postanowiły odkryć tajemnicę odzieżowych metek. Oto, co oznaczają symbole na metkach z Zary. Od teraz zakupy będą jeszcze prostsze!

Zobacz również: Tego nie rób podczas wakacji. Lista najbardziej żenujących zachowań

TikTokerka zdradza ukryte symbole na metkach w Zarze. "To zmieni wasze życie"

Dlaczego rozmiar M raz leży doskonale, a za chwilę, mierząc kolejny ciuch w tym samym rozmiarze, ledwo dopinamy guzik? Odpowiedź na to pytanie zdradza tiktokerka o imieniu Brooke.

Reklama

Jak się okazuje, o znaczeniu czarnych i szarych symboli dowiedziała się od kasjerki. Zara, jedna z najpopularniejszych sieciówek, posiada bowiem specjalny system, gdyż tamtejsza rozmiarówka nie jest jednolita. Oto sekret.

Zobacz również: "Zdradziłam na wakacjach i dobrze się z tym czuje. Powinnam powiedzieć partnerowi?" [LIST]

Co oznaczają symbole na metkach w Zarze?

Na każdej z metek w Zarze znajdziemy jeden z trzech symboli: trójkąt, kółko bądź kwadrat. Ten szczegół mocno odmieni oblicze zakupów.

Jeśli na ubraniu przy metce widzimy kwadrat, możemy odetchnąć z ulgą. Oznacza to, iż dany produkt jest w standardowym rozmiarze. Wtedy też sięgamy po ten, który nosimy na co dzień.

Co innego jednak, jeśli na papierowej metce pojawia się trójkąt. W tym wypadku rozmiarówka jest najprawdopodobniej zaniżona, dlatego też lepiej poszukać ubrania w nieco większym rozmiarze. Tymczasem kółko to prawdopodobne zawyżenie rozmiaru.

Zobacz również: To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice nazywają tak córki coraz częściej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jak czytać metki na ubraniach | zara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy