Tak mieszka Władysław Kosiniak-Kamysz. Jego dom robi wrażenie

Władysław Kosiniak-Kamysz, lider Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL), to nie tylko doświadczony polityk, ale również oddany mąż i ojciec dwóch córek. Jego codzienne życie to nie tylko spotkania w sejmie czy konferencje prasowe, ale także spokojne chwile spędzane w swoim domu na wsi, nieopodal Krakowa.

Jak mieszka Władysław Kosiniak-Kamysz?
Jak mieszka Władysław Kosiniak-Kamysz? Artur BARBAROWSKI/East NewsEast News

Polityk zdecydował się osiedlić z dala od miejskiego zgiełku, wybierając przytulną małopolską wieś Podolany, około 33 km od centrum Krakowa. To właśnie tam, w otoczeniu bujnych i malowniczych lasów, Władysław Kosiniak-Kamysz wraz z żoną Pauliną postanowili uwić rodzinne gniazdo.

Rodzina Władysława Kosiniaka-Kamysza

Paulina Kosiniak-Kamysz z zawodu jest stomatolożką i to właśnie w jej gabinecie dentystycznym poznała się para.

Polityk trafił do gabinetu dentystycznego Pauliny z powodu uporczywego bólu zęba. To spotkanie okazało się być początkiem ich wspólnej drogi życiowej, która trwa już cztery lata. Para doczekała się dwóch córeczek, Zofii i Róży. Jak możemy dostrzec na instagramowych zdjęciach, dziewczynki niewątpliwie są oczkiem w głowie swojego taty.

Władysław Kosiniak-Kamysz wraz z żoną Pauliną
Władysław Kosiniak-Kamysz wraz z żoną Pauliną Piotr Molecki/East NewsEast News

Jak mieszka polityk? Oto jak się urządził

Władysław Kosiniak-Kamysz wraz z żoną Pauliną i córkami mieszka w jednorodzinnym domu z przestronnym ogrodem. To zaciszne miejsce stanowi idealne warunki życia dla 4-osobowej rodziny. 

Wnętrze domu polityka urządzone jest w stylu klasycznym. Salon będący sercem domu jest bardzo przytulny. Znajduje się w nim wygodna, skórzana sofa. Nie brakuje tam też elementów ozdobnych, takich jak dekoracyjne zasłony, obrazy, a także sentymentalne pamiątki rodzinne w postaci zdjęć. W salonie dominują neutralne barwy, takie jak biel i beż. Doskonale komponują się one z drewnianymi meblami. 

Podobnie jak reszta pomieszczeń, kuchnia w domu polityka została urządzona w klasycznym stylu. Jest ona bardzo funkcjonalna i nie brakuje w niej nowoczesnych elementów i sprzętów elektrycznych o minimalistycznym designie.

Dom polityka i jego rodziny otoczony jest pięknym, zadbanym ogrodem, w którym stoi urokliwy drewniany domek dla dzieci. To w tym zaciszu Władysław Kosiniak-Kamysz uwielbia spędzać czas ze swoimi córeczkami, odpoczywając od kariery politycznej.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas