Reklama

Reklama

Tak wygląda poczęstunek w pierwszej klasie. Spleśniałe kanapki w Pendolino

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o "najsmutniejszej na świecie kanapce z bekonem" kupionej na pokładzie samolotu linii Ryanair. Tym razem głośno zrobiło się o poczęstunku zaserwowanym w pociągu Pendolino PKP Intercity. Piotr Kołomycki, polityk Platformy Obywatelskiej, opublikował zdjęcie spleśniałych kanapek.

Spleśniałe kanapki w Pendolino

Piotr Kołomycki, polityk Platformy Obywatelskiej, za pośrednictwem Twittera podzielił się zdjęciem spleśniałych kanapek, które otrzymał w pociągu Pendolino PKP Intercity. 

Polityk podróżował na trasie Bielsko-Biała — Gdynia. W pierwszej klasie pasażerowie mogą liczyć na poczęstunek. 

Piotr Kołomycki otrzymał dwie kanapki, których zdjęciem od razu podzielił się w sieci. Ujęcie spleśniałych bułek od razu zaczęli komentować internauci, którzy nie kryli zdziwienia, że mogło dojść do takiej sytuacji. Polityk zapewnił, że obsługa szybko wymieniła poczęstunek.

Reklama

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź  PKP Intercity. W komentarzu pod postem przeproszono za całe zajście i stwierdzono, że zostanie zweryfikowane.

"Najsmutniejsza na świecie kanapka z bekonem" na pokładzie samolotu Ryanair

Nie tylko poczęstunek w pociągach pozostawia wiele do życzenia. Podobna sytuacja miała miejsce na pokładzie samolotu linii Ryanair. Liz Nugent opublikowała zdjęcie kanapki, która została kupiona przez jej koleżankę. 

Na kosztującą prawie 25 zł przekąskę miała składać się jedynie biała bułka i dwa małe kawałki wędliny. Internauci od razu okrzyknęli ją "najsmutniejszą na świecie kanapką z bekonem".

Czytaj więcej:

Meghan Markle jest zazdrosna o Harry'ego? Wszystko przez jeden mecz!

James Middleton już po ślubie. Kim jest brat księżnej Kate?

Grażyna Wolszczak wygrała proces. Komu zagrała na nosie?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pendolino | PKP Intercity

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy