Test IQ, z którym dorośli mają kłopot. Dzieci rozwiązują w okamgnieniu

Zagadki słowne są specyficznym rodzajem łamigłówek, które bardzo często zadawane są dzieciom już w przedszkolu lub podstawówce. Mają na celu pobudzanie kreatywności i umiejętności intelektualnych. Najczęściej polegają na rozwikłaniu rebusu, relacji między słowami czy też obrazkami. Oto jedno z takich ćwiczeń. Ułóż wyraz ze wszystkich liter. Powodzenia!

Czy podołasz naszemu wyzwaniu intelektualnemu?
Czy podołasz naszemu wyzwaniu intelektualnemu?opracowanie własneINTERIA.PL

Dzieci rozwiązują ten test w okamgnieniu. Dorosłych przyprawia o ból głowy

Test IQ dla dzieci to narzędzie służące do oceny poziomu inteligencji. Może składać się z zestawu zadań i pytań, które mają na celu pomiar różnych obszarów, takich jak matematyka lub logiczne myślenie. Dzisiaj przedstawimy ci jedną z takich łamigłówek, która dzieciom może wydawać się prosta, jednak dorosłym sprawia wiele problemów.

Zanim jednak podejmiesz się testu IQ, to najpierw spróbuj wyciszyć swój umysł. Zamknij oczy, weź kilka wdechów i pomyśl o czymś przyjemnym. Następnie spójrz na poniższą rozsypankę i postaraj się ze wszystkich liter ułożyć jeden wyraz. Na wykonanie ćwiczenia masz tylko 10 sekund, więc nie trać cennego czasu. Gotowy? Start!

ż i t r b a a r
Spodobała ci się nasza łamigłówka? Sprawdź nasze pozostałe ćwiczenia
Spodobała ci się nasza łamigłówka? Sprawdź nasze pozostałe ćwiczeniaopracowanie własneINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Udało ci się poprawnie wykonać nasze ćwiczenie? Oznacza to, że jesteś osobą o ponadprzeciętnej inteligencji, a kreatywność nie jest ci obca. Niektóre zadania mogą sprawiać trudność, a zwłaszcza osobom dorosłym. Jeśli nie sprostałeś naszemu wyzwaniu, to niczym się nie przejmuj. Na koncentrację może wpływać wiele czynników, takich jak stres, czy zmęczenie. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź testu na inteligencję

Rozwiązanie
Rozwiązanieopracowanie własneINTERIA.PL

Arbitraż — sposób rozstrzygania konfliktów prawnych bez konieczności zaangażowania sądu powszechnego, gdzie upoważnia się neutralnego eksperta do podejmowania decyzji.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas