Tylko prawdziwy geniusz rozwiąże nasz test IQ. Ułóż wyraz z podanych liter

Zagadki słowne są świetną formą pracy nad umysłem. Takie łamigłówki można rozwiązywać za pomocą skojarzeń i kreatywnego myślenia. Mogą obejmować gry słowne, zaskakujące układy liter lub elementy językowe, które stanowią dla nas wyzwanie. Czy uda ci się rozwiązać nasz trudny test IQ?

Tylko osoby o wysokim IQ rozwiążą ten test
Tylko osoby o wysokim IQ rozwiążą ten testopracowanie własneINTERIA.PL

Czy uda ci się rozwiązać naszą zagadkę? Tylko prawdziwy geniusz zna odpowiedź

Dzisiaj przedstawimy ci jedną z naszych słownych zagadek, w której należy wykazać się zarówno kreatywnością, jak i logicznym myśleniem. Rozważ różne znaczenia słów i analizuj wszystkie literki. Skup się także na kolejności liter i ich ilości. Ważne, aby zachować w tym wszystkim elastyczność i myśleć poza schematami. Pomocne będą też skojarzenia.

Spójrz na poniższe litery i postaraj się ułożyć z nich wyraz. Musisz wykorzystać wszystkie litery. Pamiętaj jednak, że zadanie jest ograniczone czasowo, a na jego wykonanie masz tylko 10 sekund. Gotowy? Start!

t z s i e o w
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyopracowanie własneINTERIA.PL

Prawidłowa odpowiedź

Udało ci się rozwiązać naszą łamigłówkę? Oznacza to, że jesteś bardzo inteligentną osobą. Jeśli nie podołałeś naszemu zadaniu, to nic się nie stało. Pamiętaj, że na rozwiązywanie takich ćwiczeń wpływa wiele czynników, a między innymi zmęczenie lub stres. Chcesz poznać prawidłową odpowiedź? Znajdziesz ją poniżej. 

Poprawne rozwiązanie to: szewiot.

Szewiot — jest to tkanina wykonana ze skośnego splotu tkackiego z wykorzystaniem wełny pochodzącej od owiec rasy cheviot.

Sposoby na pamięćNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas