Test na spostrzegawczość dla największych fanów kotów. Czy zobaczysz różnicę w 10 sekund?

Testy na spostrzegawczość są psychologicznymi zadaniami, które mają ocenić zdolność osoby do skupiania uwagi na szczegółach oraz do rozpoznawania, analizowania i interpretowania bodźców w otaczającym nas środowisku. Oto trudny test z okazji Światowego Dnia Kota. Czy uda wam się dostrzec czworonoga różniącego się od pozostałych? Powodzenia!

Który kot waszym zdaniem wygląda inaczej? Tylko miłośnik kotów znajdzie odpowiedź
Który kot waszym zdaniem wygląda inaczej? Tylko miłośnik kotów znajdzie odpowiedźopracowanie własneINTERIA.PL

Test na spostrzegawczość: Tylko prawdziwy koci fan znajdzie różnicę

Z okazji Światowego Dnia Kota przygotowaliśmy dla największych fanów futrzastych przyjaciół trudną zagadkę na spostrzegawczość. Choć na chwilę postarajcie się zachować czysty umysł podczas jednego z najważniejszych dla was świąt w roku. Zamknijcie na chwilę oczy i postarajcie się zapomnieć o wszelkich trudnościach, jakie was dzisiaj spotkały. Pamiętajcie, że podczas rozwiązywania takich testów istotna jest analiza szczegółów, szybkość i dokładność. 

Spójrzcie na poniższy obrazek i postarajcie się znaleźć kota różniącego się od pozostałych. Jednak pamiętajcie, że zadanie jest ograniczone czasowo. Na jego wykonanie macie tylko 10 sekund. Gotowi? Start!

Łamigłówka
Łamigłówkaopracowanie własneINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Jeżeli udało się wam rozwiązać nasz trudny test, oznacza to, że jesteście prawdziwymi, kocimi fanami, a wasza spostrzegawczość jest na bardzo wysokim poziomie. Jeśli jednak polegliście podczas tego zadania, to nic strasznego. Zdarza się najlepszym, a następnym razem będzie lepiej. Pamiętajcie, że na spostrzegawczość wpływa wiele czynników, a między innymi stres i zmęczenie. Być może ten dzień dał wam w kość? Na poniższym obrazku, zobaczycie, gdzie ukrył się kot inny od pozostałych. Podpowiedź: jeden z mruczków ma dodatkową plamkę. 

Poprawna odpowiedź
Poprawna odpowiedźopracowanie własneINTERIA.PL

Pamiętajcie, że nad spostrzegawczością można systematycznie pracować i ją rozwijać. Wystarczy raz dziennie wykonywać jedno zadanie przeznaczone do poprawy danej umiejętności. Różnicę można dostrzec już nawet po tygodniu praktykowania. 

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej na temat kotów
Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej na temat kotówopracowanie własneINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas