Test osobowości: Która kobieta jest najstarsza? Odpowiedź wiele o tobie mówi

Projekcyjne testy osobowości polegają na interpretacji odpowiedzi na nieokreślone lub wieloznaczne sytuacje. To, na co zwracamy uwagę w pierwszym momencie, często wyłania elementy naszej osobowości, o której nie mieliśmy pojęcia. Chcesz dowiedzieć się o sobie więcej? Spójrz na ten obrazek. Która z kobiet na nim przedstawiona jest według ciebie najstarsza? Pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie.

Popatrz na obrazek. Wybierz kobietę, która twoim zdaniem jest najstarsza. Pamiętaj - nie ma złych odpowiedzi!
Popatrz na obrazek. Wybierz kobietę, która twoim zdaniem jest najstarsza. Pamiętaj - nie ma złych odpowiedzi! INTERIA.PL

Popatrz na obrazek. Wybierz kobietę, która twoim zdaniem jest najstarsza. Pamiętaj - nie ma złych odpowiedzi! 

Spis treści:

  Kobieta nr 1

  Jesteś osobą, która czerpie przyjemność z bycia dla innych. Jesteś empatyczna, przekładasz szczęście swoich bliskich nad swoje. Każdy w twoim otoczeniu wie, że może na ciebie liczyć. Kiedy ktoś z napotkanych w twoim życiu osób ma jakiś problem, często jesteś pierwszą, do której się zwracają. Jesteś również powiernikiem wielu osób. Jesteś osobą, która pomoże najbliższemu w potrzebie, nawet jeśli tworzy to trudną sytuację dla ciebie. W życiu kierujesz się swoimi wartościami. Odczuwasz emocje i reagujesz na nie w sposób intensywny. Jesteś w stanie zauważyć subtelne zmiany w nastrojach innych ludzi.

  Kobieta nr 2

  Potrafisz kontrolować swoje emocje i radzić sobie z trudnymi sytuacjami, nie tracąc panowania nad sobą. Umiesz powstrzymać negatywne emocje, takie jak gniew, strach czy smutek. Potrafisz podejmować działania w celu rozwiązania problemów i unikać sytuacji, które mogą prowadzić do niepotrzebnego stresu. Jesteś elastyczna i potrafisz adaptować się do zmieniających się warunków. Jesteś empatyczna i potrafisz okazywać życzliwość innym ludziom. Potrafisz również zrozumieć perspektywę innych i wspierać ich w trudnych chwilach, dlatego twoje relacje z innymi są niezwykle trwałe.

  Kobieta nr 3

  Posiadasz wyjątkową osobowość i potrafisz przyciągać uwagę innych ludzi. Charakterystyczną cechą twojej osobowości, jest to, że przyciągasz do siebie ludzi, którzy umożliwiają ci osiąganie celów. Masz wyraźne określone cele i wizję, które potrafisz przekazywać innym w sposób przekonujący. Potrafisz zainspirować ludzi i przekonać ich do swoich idei. Jesteś autentyczna i konsekwentna w swoich postawach i działaniach. Potrafisz dotrzymywać słowa i zawsze działać zgodnie z własnymi przekonaniami, co sprawia, że jesteś wiarygodna w oczach innych ludzi.

  Kobieta nr 4

  Nie ulegasz presji grupowej i jesteś zdolna do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji. Charakterystyczne dla ciebie jest to, że wykazujesz zdolność do myślenia poza utartymi schematami i szukania nowych, oryginalnych rozwiązań. Nie lubisz być zależna od innych ludzi i preferujesz samodzielność i wolność. Sceptycznie podchodzisz do wielu sytuacji - najpierw sprawdzasz, a później wierzysz - nie akceptujesz autorytetów bez zastanowienia i podchodzisz krytycznie do informacji i opinii. Inni cenią cię za otwartość. Wiedzą również, że z tobą nie można się nudzić.

  ***

  INTERIA.PL
  Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
  Dołącz do nas