Reklama

Reklama

Tym Instagramem rządzą koty. Są na każdym zdjęciu!

Ani z Berlina, działająca na Instagramie pod pseudonimem Lieblingsmadchen ma w życiu dwie pasje. Jedna z nich to urządzanie wnętrz, druga to koty. Dziewczyna postanowiła je połączyć i stworzyła wyjątkowe konto, które dziś obserwują już prawie 23 tysiące użytkowników!

Lieblingsmadchen to niemiecka influencerka, której konto na Instagramie z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością. I nic dziwnego, bo rządzą nim koty. Kobieta jest obecnie właścicielką trzech pięknych okazów - mieszka z nią kot bengalski Pablo, biały, słusznych rozmiarów Emil oraz mały, biało czarny Fips. 

Ani nie ukrywa, że jest prawdziwą kocią mamą i nie wyobraża sobie życia bez swoich kotów, które traktuje jak najbliższych członków rodziny. To z nimi świętuje urodziny, dzień kobiet, święta i ważne momenty w życiu. To je również najczęściej fotografuje, a trzeba przyznać, że cała trójka talent do pozowania ma we krwi!

Reklama

Influencerka mieszka z trzema kotami. Wszystkie są gwiazdami Instagrama!

Drugą, wielką pasją Lieblingsmadchen jest urządzanie wnętrz. Niemiecka influencerka stworzyła wyjątkowo stylowe mieszkanie, w którym króluje dizajn z lat 60. i 80. Ani kocha również rośliny, elementy wystroju w klimacie boho, jest fanką rattanu i drewna, a na ścianach powiesiła modne plakaty. Lieblingsmadchen uwielbia swoje urządzone ze smakiem mieszkanie i często dzieli się z fanami fotkami eksponującymi te wnętrzarskie perełki. Wszystkie fotki łączy jedno - na żadnej z nich nie może zabraknąć ukochanych kotów instagramerki. To one są największą ozdobą tego domu, prawda?

***
Zobacz również:

Czy twój kot jest psychopatą? Teraz możesz to sprawdzić! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kot | koty | koty na Instagramie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje