Reklama

Reklama

Ważne zjawisko na niebie. Może sporo namieszać w naszym życiu

W noc z 22 sierpnia na 23 sierpnia nastąpi przejście Słońca ze znaku Lwa do znaku Panny. Oznacza to również zmianę wpływu żywiołów – z żywiołu Ognia na żywioł Ziemi. Rozpoczęcie nowego sezonu astrologicznego dla niektórych może okazać się trudne. Osoby szczególnie wrażliwe mogą odczuwać nagły spadek samopoczucia. Jak z nim walczyć?

Przejście Słońca ze znaku Lwa do znaku Panny rozpoczyna nowy sezon astrologiczny

Przejście Słońska ze znaku Lwa do znaku Panny wiąże się z licznymi zmianami energetycznymi, które mogą wpłynąć  na nasze samopoczucie i namieszać w naszym życiu. Niektóre - bardziej wrażliwe na kosmiczne wibracje osoby - mogą odczuwać wewnętrzny niepokój, który wpłynie niekorzystnie na jakość snu. Rozdrażnienie może utrzymywać się przez kolejne kilka dni.

W nocy z 22 na 23 sierpnia 2022 roku żywioł Ognia ustąpi miejsca żywiołowo Ziemi. Wspomniane żywioły dysponują zupełnie inną energią. Nagła zmiana pociąga więc za sobą wiele konsekwencji.

Reklama

Sezon Panny - co to oznacza dla znaków zodiaku?

Odchodzący w przeszłość sezon Lwa, który związany jest z żywiołem Ognia, wiąże się z siłą i gwałtownością. To - zgodnie z wierzeniami astrologów - czas, w którym znaki zodiaku pragną przede wszystkim rozwoju. Za wszelką cenę realizują swoje cele i ambicje. Są energetycznie nabuzowane.

Panna, która reprezentuje żywioł Ziemi, rozpoczyna sezon wewnętrznego wyciszenia, uspokojenia, a także czas analizy i podsumowań. Astrologowie zaznaczają, że wiele znaków może odczuwać trudności z przystosowaniem się do zmian energii, to może powodować spadki nastroju, a także kłótliwość i nadmierną samokrytykę.

Jak rozpocząć sezon Panny? Wycisz się

Do rozpoczęcia nowego sezonu astrologicznego można się przygotować. Co należy zrobić? Zdaniem ekspertów niezwykle ważne jest, by podążyć za energią, którą niesie ze sobą żywioł Ziemi. Warto więc spędzić więcej czasu na łonie natury. Dać sobie czas na odpoczynek w samotności. Gdy zaczną dopadać nas zmartwienia, a wewnętrzny krytyk da o sobie znać, powinniśmy zdecydować się na spacer. Kontakt z przyrodą w najbliższych dniach będzie najlepszym lekarstwem na wszelki wewnętrznie niepokoje i mnożące się lęki. 

Czas Panny to przede wszystkim czas samoanalizy. Jeśli z powodu rozpoczęcia nowego sezonu astrologicznego odczuwamy trudności, nie najlepszym rozwiązaniem będzie szukanie towarzystwa. Obecność innych osób może niekorzystnie wpłynąć na nasze poczucie własnej wartości. Sprawić, że zaczniemy się porównywać. 

***
Zobacz również:

HOROSKOP DZIENNY TAROTOWY

Nadchodzi Pełnia Księżyca Jesiotrów. Co przyniesie poszczególnym znakom zodiaku?

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest niestety zbyt długa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku | żywioly

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy