Reklama

Reklama

Wielki horoskop 2017 - Byk

Na horyzoncie brak spektakularnych wydarzeń, ale też nic nie będzie się walić. Jeśli spokój kojarzy ci się z poczuciem bezpieczeństwa, a nie z nudą – będziesz zadowolona.

Życie osobiste

Sprawy osobiste ułożą się nadspodziewanie pomyślnie. Dla par ze stażem szykuje się powtórka z miłości, a może nawet ponowne, wzajemne zauroczenie partnerem? Niewykluczone, że coś przypomni wam szczęśliwe chwile, o których - wstyd powiedzieć - po prostu już zapomnieliście. Na przykład czyjś ślub wywoła wspomnienie dnia, kiedy to wy obiecywaliście sobie dozgonną miłość... To może być wstęp do cennych refleksji i bardzo budujących wniosków. Postanowicie odszukać to wszystko, co się gdzieś zawieruszyło: radość, beztroskę, wiarę w siebie. Ale na wspominaniu bynajmniej się nie skończy. Dopiszecie do tej historii dalszy ciąg!

Reklama

Dla tych Byków, którym wzajemne żale i pretensje przesłoniły uczucia grubą warstwą chmur, życie szykuje niespodziankę. Połączeni koniecznością wspólnego rozwiązania jakiegoś palącego problemu, uświadomicie sobie, jak dalece nieistotne jest to, co was dotychczas dzieliło. Wykorzystajcie szansę na zawieszenie broni! Szczera rozmowa i dobra wola obu stron stworzy dla was nową perspektywę. Przy okazji bardzo zaskoczycie waszym porozumieniem rodzinę i przyjaciół, którzy nie pamiętają was żyjących w takiej doskonałej harmonii.

Wolne Byki mają w tym roku spore szanse na ułożenie sobie życia. Ale pod jednym warunkiem: nie oczekujcie, że ziemia zadrży, a nadejście miłości obwieszczą fanfary. Tym razem okaże się ona skromna niczym polne kwiaty, które nieoczekiwanie pojawiają się w miejscu, gdzie nikt się ich nie spodziewa. To ktoś, z kim najpierw będzie ci się dobrze rozmawiało, miło spędzało czas, aż zdumiona uświadomisz sobie, że to właśnie jest miłość, na którą tak długo czekałaś. Okaże się, że polne kwiaty pachną najpiękniej.

Praca i pieniądze

W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy najistotniejsza okaże się systematyczna praca i harmonia, której potrzebujesz, by złapać właściwy rytm. Zrób więc wszystko, by jak najszybciej wprowadzić ją do swoich myśli, planów oraz wewnętrznych ustaleń. Nie obawiaj się również działać z bardziej idealistycznych pobudek, co w żaden sposób nie zaszkodzi twojemu wizerunkowi osoby racjonalnej, stojącej twardo na ziemi. Wspiera cię teraz Neptun - kosmiczny wizjoner, który zainspiruje cię i obudzi twoją bezinteresowność oraz Pluton, którego misją jest nadać życiu szerszy kontekst i większy ciężar gatunkowy. Może zainicjujesz lub choćby weźmiesz aktywny udział w akcji charytatywnej, zaangażujesz się pomoc chorym dzieciom lub zwierzętom?

W sprawach zawodowych Byki zatrudnione na etacie mają szanse powoli, ale zdecydowanie umacniać swoją pozycję. Miło połechce twoją ambicję fakt, że inni będą się z tobą konsultować i prosić o cenną radę. Jeżeli masz już dość podpisywania listy obecności, poważnie pomyśl o rozpoczęciu działalności na własny rachunek. Najpierw dokładnie wszystko zaplanuj, a z końcem roku możesz wystartować ze swoim prywatnym biznesem. Od grudnia bardzo pozytywnie nastawiony do ciebie Saturn pomoże ci poustawiać wszystkie sprawy we właściwym porządku.

Jeśli już jesteś sama sobie sterem, żeglarzem i okrętem, to pozornie groźne wody biznesu w tym roku okażą się niezwykle spokojnym jeziorkiem, więc nie grożą ci sztormy. Będzie to dla ciebie naprawdę niezły rok pod względem finansowym, chyba że namiętność do wydawania pieniędzy przerodzi się w lekkomyślne szastanie gotówką. Jeżeli jednak zdołasz oprzeć się licznym pokusom i skupisz się na zarabianiu pieniędzy, to rezultaty przerosną twoje oczekiwania. W końcówce roku pojawi się możliwość bardzo interesującej inwestycji. Może to być kupno mieszkania, działki lub szansa na korzystne ulokowanie oszczędności. Nie przegap takiej okazji!

Zdrowie i forma


Naprawdę nie masz żadnych powodów do obaw, bo zdrowie w tym roku nie powinno cię zawieść. Dbaj tylko o najbardziej wrażliwe partie ciała, czyli gardło i uszy. Jeśli zdecydujesz się regularnie uprawiać sport, twoja figura szybko stanie się smuklejsza, a ciało jędrniejsze. Jak najczęściej wypoczywaj na łonie natury, z dala od zatłoczonych kurortów. Do swojej diety wprowadź więcej warzyw i produktów nieprzetworzonych. To również wyjątkowo sprzyjający rok, by zadbać o harmonię ciała i duszy. Może spróbujesz medytacji lub ćwiczeń oddechowych albo na przykład zapiszesz się na jogę?

Ważne!

Byki urodzone między 7 a 10 maja mogą liczyć na dużo więcej! Transformujący wpływ Plutona to szansa na pokonanie swoich ograniczeń, korzystną zmianę kierunku życiowej drogi, złapane wiatru w żagle. Osobom urodzonym na początku maja Neptun pomoże rozwijać intuicję, wyobraźnię oraz jeszcze nieodkryte talenty artystyczne.

Twój anioł to Asmodel

Możesz liczyć na jego pomoc w sprawach finansowych, szczególnie jeśli oszczędzasz i inwestujesz. Potrafi przechylić szalę sprawiedliwości na twoją korzyć, gdy ktoś cię oszukał. Nie proś go jednak o wsparcie, gdy potrzebujesz pieniędzy na zbytki, bo Asmodel nie lubi utracjuszy. To jednak nie oznacza, że jest patronem ciułaczy, którzy nie oglądają owoców swojej pracy. Nic z tych rzeczy. Twój anioł jest wrażliwy na piękno świata. Dba jednak o to, by ludzie odróżniali rzeczy warte zaangażowania od błahostek! Dniem najlepszym na kontakt z aniołem jest piątek, dzień Wenus, patronki Byków.

Świat kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy