Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Sprawdź, co czeka cię w 2021 roku w sferze uczuć, sprawach zawodowych i finansach, pod kątem zdrowia kondycji oraz przeczytaj, co o twojej przyszłości mówią karty tarota.

Baran 21.03 - 19.04

Dla Barana rok 2021 będzie czasem podejmowania życiowych decyzji, zarówno zawodowych, jak i uczuciowych. Wiele może zmienić się na lepsze, Baranie, jeśli tylko będziesz trzymał emocje i nerwy na wodzy, by chłodno analizować fakty.

Sfera uczuć

Do końca roku astrologicznego, czyli do początku wiosny, niewiele zmieni się w sferze uczuć. Dopiero kwiecień i maj przyniosą konieczność dokonania wyboru - jeśli jesteś singlem, będziesz zmuszony wybrać między dwoma starającymi się o twoje względy osobami. Będzie to dość trudny wybór, ponieważ każda z nich wniesie coś bardzo unikalnego do twojego życia - coś, z czym nie będziesz chciał się żegnać.

Reklama

Jeśli jesteś w związku, smutek sprawią ci ciągłe kłótnie z partnerem, co w efekcie grozi nawet podjęciem decyzji o rozstaniu - możliwe, że wakacje spędzicie osobno. Nie powinieneś się jednak zbytnio przejmować, bo już od września, a nawet końca sierpnia, twoje życie emocjonalne znowu rozkwitnie.

Na jesieni będziesz promieniować szczęściem i seksapilem. Do końca roku nie powinieneś się już martwić o podboje uczuciowe lub trwałość istniejącego układu. Osiągniesz duchową i emocjonalną harmonię.

Sprawy zawodowe i finansowe

Najlepszy okres na realizację kariery zawodowej zacznie się w drugiej połowie roku, od sierpnia. Wykorzystaj ten czas, by osiągnąć sukces, bo nie zabraknie ci energii i zapału do pracy. Pod sam koniec roku otrzymasz nagrodę za swój wysiłek - znaczną premię lub awans. Dobra passa sprawi, że wytyczysz sobie kolejne cele i podejmiesz wyzwania zawodowe, które przed tobą postawi los.

Niestety, w pierwszym półroczu niemały wpływ na twoją samorealizację będą miały perturbacje emocjonalno-uczuciowe.

Zdrowie i kondycja

Warto byłoby zwrócić uwagę na układ kostny, szczególnie kręgosłup, który może od czasu do czasu dawać ci się we znaki, szczególnie w momentach trudnych emocjonalnie. Duża dawka ruchu pomoże ci odprężyć się i poprawi twój stan psychiczny.

A co podpowiadają karty tarota?

Tarot sugeruje, byś nie brał za bardzo do siebie, Baranie, opinii innych osób na swój temat. Będą one wygłaszane albo w afekcie, albo ich przyczyną będzie czyjaś zazdrość. Tak czy inaczej, nie należy się tutaj doszukiwać prawdy i najlepiej jest uciąć ewentualne jałowe dyskusje.

Dla Baranów przez cały prawie rok szczęśliwym kolorem będzie niebieski. Na jesieni warto wprowadzić czerwony, kolor miłości i działania.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Byk 20.04 - 22.05

Bądź ostrożny, Byku, rok 2021 będzie niczym kolejka górska... Skoncentruj się na sprawach przyziemnych i teraźniejszych, nie wybiegaj myślami daleko w przyszłość. W tym roku szczególnie zatroszcz się o swoje zdrowie, początek roku to dobry moment na rozpoczęcie sportowego trybu życia. 

Sfera uczuć

Początek roku dla Byków może okazać się trudny w tej sferze, targać tobą mogą sprzeczne emocje - euforia, ale też rezygnacja. Byki w stałych związkach mogą doświadczyć kryzysu w relacji. Partner będzie dostarczał ci tyle samo powodów do radości, co do rozczarowań. W trudnych chwilach odnaleźć na nowo komunikację pomoże wspólne hobby. Dzięki razem spędzonemu czasowi emocjonalna huśtawka skończy się na początku marca.

Od kwietnia do lipca będzie bardzo sprzyjający okres także dla Byków, które pozostają singlami. Jeżeli szukasz nowego partnera, to świetny moment na randkowanie. Osoba, z którą nawiążesz relację, może okazać się tą jedyną.

Sprawy zawodowe i finanse

W tej sferze także czekają cię zarówno te dobre, jak i te złe momenty. Pierwsza połowa 2021 roku może przynieść ci, Byku, nieco problemów finansowych. Sytuacja może zmusić cię do zmiany miejsca pracy, dlatego od początku roku powinieneś być bardzo oszczędny. Nie podejmuj pochopnych decyzji, rozpisz sobie plan i trzymaj się go, nie ryzykuj. Ktoś będzie próbował podburzyć twoją pozycję w miejscu pracy, zachowaj ostrożność i rzetelnie wykonuj swoje obowiązki, aby nie dać podstaw do zarzutów.

Bądź silny i wytrwały, Byku, gdyż sytuacja obróci się o 180 stopni we wrześniu tego roku, otworzą się przed tobą nowe szanse. Być może będzie to nowa praca, zmiana stanowiska, a nawet awans i podwyżka.

Zdrowie i kondycja

Nadmiar stresu związany z pracą i związkiem skutkować może niedoborem witamin i minerałów oraz problemami ze snem.  Pomyśl nad nową rutyną przed położeniem się spać, zadbaj o siebie wieczorami i w wolnym czasie. Dobrze zrobi ci zmiana sposobu transportu do pracy - zacznij chociażby jeździć rowerem, jeżeli jeszcze tego nie uczyniłeś...

A co podpowiadają karty tarota?

Tarot mówi, że czeka cię w tym roku trudna, chwilami niebezpieczna podróż, jeżeli jednak zaufasz swoim instynktom, wyjdziesz z niej zwycięsko. Trzymaj się planów - gdy wszystko dobrze przemyślisz, zyskasz sporo nowych umiejętności.

Aby przyciągnąć koleżeństwo, przyjaźń i miłość noś przy sobie agat. Kamień ten chroni również czakrę czwartą - serca, z którym możesz mieć problemy.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Bliźnięta 23.05 - 21.06

Ten rok będzie dla ciebie przełomowy — przygotuj się na liczne wyzwania. Bądź cierpliwy, i systematyczny - ważna będzie twoja umiejętność organizacji pracy. Unikaj jednak zbytniej sztywności i agresywności w zachowaniu.

Strefa uczuć

Pierwsza połowa roku nie będzie dla ciebie, Bliźniaku, najłatwiejsza ze względu na liczne zmiany w zewnętrznych okolicznościach, na które nie będziesz miał wpływu... Przygotuj się na czas głębokiej transformacji w sferze emocjonalnej, ale także duchowej. Staw czoła wyzwaniom, jakie przyniesie nowy rok - dzięki lekcjom, które z nich wyniesiesz, będziesz miał szansę na zbudowanie fundamentów nowego życia.

Jeżeli jesteś singlem, odczujesz potrzebę wejścia w związek partnerski. Układ gwiazd będzie sprzyjał odpuszczeniu spraw z przeszłości i rozpoczęcie nowego rozdziału. Pamiętaj jednak, by nie podejmować decyzji zbyt pochopnie, bo może ci to przynieść zgubne konsekwencje.

Jeżeli zaś już jesteś, Bliźniaku, w miłosnym związku — czekają was liczne zawirowania... Czy wzmocnią one waszą wieź i przybliżą do siebie, zależy w głównej mierze od ciebie i twojej umiejętności radzenia sobie z niespodziewanymi sytuacjami.

Sprawy zawodowe i finansowe

W sferze zawodowej będzie ci się wieść coraz lepiej — otworzą się przed tobą ciekawe perspektywy. Istotna będzie twoja umiejętności organizacji pracy i planowania, inaczej nawał obowiązków może cię przytłoczyć. Z kolei zbyt duża sztywność może utrudnić ci, Bliźniaku, współpracę z innymi. Najlepszym rozwiązaniem na ten rok będzie znalezienie złotego środka. Wykorzystaj drzemiący w tobie potencjał i bądź optymistyczny, a wszystko ułoży się po twojej myśli!

Zdrowie i kondycja

Rok rozpoczniesz z dobrym zdrowiem i nową energią do działania. Na wiosnę możesz zaobserwować jednak pogorszenie kondycji i ogólnego samopoczucia. Starannie kontroluj stan swojego zdrowia - możesz trafić do szpitala. Szczególnie zwróć uwagę na wątrobę oraz serce.

A co podpowiadają karty tarota?

Wejdź w ten rok odważnie i z uniesioną głową. Liczne zmiany będą dla ciebie rozwijającym doświadczeniem, jeżeli tylko podejdziesz do nich z pozytywnym nastawieniem. Przestań pielęgnować stare zranienia i zmobilizuj się do działania!

Tarot mówi, że w roku 2021 kolorem, który będzie cię wspierać i najmocniej z tobą rezonować, będzie złoto i czerwień — istnie królewskie barwy!

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Rak 22.06 - 22.07

Skoncentruj się na sprawach przyziemnych i materialnych, a także obowiązkach domowych i relacjach rodzinnych. W tym roku szczególnie zatroszcz się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Strefa uczuć

Początek roku w tym obszarze może nie należeć do najłatwiejszych... Osoby spod znaku Raka, które pozostają w związkach, mogą odczuć emocjonalny chłód i rosnący dystans ze strony partnera. Z kolei Raki pozostające singlami, mogą mieć kłopot ze znalezieniem drugiej połowy. Receptą na te problemy jest wspólne poświęcenie się obowiązkom domowym, ponieważ sprawi to, że skoncentrujecie swoją uwagę nie na ludziach, a na materii.

Poprawie ulegną, dotychczas nie zawsze łatwe, relacje rodzinne. Skupienie swojej energii w tym obszarze także może pomóc ci przetrwać trudniejsze momenty w związku.

Sprawy zawodowe i finansowe

Pierwsze pół roku, aż do czerwca, będzie pomyślne. Wykorzystaj ten czas na wypracowanie sobie mocnej, opartej na zaufaniu pracodawcy i kolegów pozycji. Stań się, Raku, niezbędny. Spraw, by darzono Cię szacunkiem.

Przez drugą połowę roku będziesz obciążony pracą - zapowiada się mnóstwo obowiązków, często żmudnych i wyczerpujących. Nie buntuj się przeciwko temu i nie narzekaj, bo może to tylko pogorszyć twoje relacje w pracy. Jeżeli wykażesz się cierpliwością i kompetencją, możesz pod koniec roku otrzymać awans.

Zdrowie i kondycja

Szanuj swoje zdrowie i zwróć uwagę na to, co jesz. Wprowadź do diety dużo owoców i warzyw, bo nerwowy tryb życia może spowodować zagrożenie wrzodami żołądka. Bądź także, Raku, szczególnie ostrożny jeżeli chodzi o twój kręgosłup — zacznij chodzić na masaże i gimnastykę, nie dźwigaj ciężkich przedmiotów, jeżeli nie ma takiej potrzeby.

A co podpowiadają karty tarota?

Bądź cierpliwy i nie pozwól trudnym okolicznościom zakwestionować twojego poczucia własnej wartości. Uczuciową, wrażliwą naturę chroń pod grubą skorupą, a pocieszenia i wsparcia szukaj przede wszystkim u osób posiadających większe doświadczenie życiowe.

Twoim kolorem, Raku, w tym roku będzie zdecydowanie niebieski. Oczyszczenie i spokój umysłu pomoże ci także uzyskać noszony przy sobie kryształ górski.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Lew 23.07 - 23.08

Otwórz się, Lwie, na świat, nowy rok 2021 może okazać się bardzo pomyślny, jeżeli weźmiesz sprawy w swoje ręce i nie będziesz chodził utartymi szlakami. Planety zaczną ci wyjątkowo sprzyjać, przynosząc szanse rozwoju w wielu dziedzinach życia Czeka cię również sporo pracy, aby osiągnąć pełną satysfakcje.

Sfera uczuć

Nowy rok przyniesie ci, Lwie, dużo szczęścia w życiu uczuciowym. Jeżeli jesteś w stałym związku i osoba u twojego boku to ta, z którą chcesz spędzić resztę życia, nie wahaj się podjąć ważnej decyzji. To dobry czas na zarówno te długo planowane, jak i  spontaniczne, romantyczne gesty - przyniosą one długo wyczekiwany spokój i harmonię w waszej relacji. Zaręczyny lub ślub na wiosnę wróżą optymistyczną przyszłość.

Z kolei Lwy poszukujące miłości, spotkają na swojej drodze wymarzonego partnera. W pierwszej połowie roku warto jednak skupić się na sobie i na swoich pasjach, by ze spełnieniem wejść w nową relacje. 

Sprawy zawodowe i finanse

W sprawach zawodowych będziesz mieć dobrą passę. Już w pierwszej połowie 2021 masz szanse na awans wraz ze sporą podwyżką. Zadbaj, Lwie, o dobre relacje i atmosferę w miejscu pracy, wykorzystując naturalne zdolności komunikacji i swoją charyzmę. Jeżeli twoich wysiłków nie doceni obecny pracodawca, nie załamuj się, gwiazdy ci sprzyjają i znajdziesz inną zyskowną pracę.

Zdrowie i kondycja

Przy ilości pracy jaka czeka cię w tym roku przyda ci się także coś dla ciała. Wykorzystaj czas na ruch fizyczny do odciążenia głowy, ale też kręgosłupa; wybierz ćwiczenia, które nie obciążą cię nadto. Warto też, Lwie, zadbać od wewnątrz o swoje ciało - wprowadź do diety sezonowe owoce i warzywa, aby uniknąć problemów z żołądkiem. Nie musisz uważać na kalorie, ale zwracaj uwagę na wartości odżywcze.

A co podpowiadają karty tarota?

Strzeż się popadania ze skrajności w skrajność. W pierwszej połowie roku twoimi kolorami będą czerwony, złoty i pomarańczowy. W tym roku warto, abyś miał, Lwie, przy sobie kamień tygrysie oko, który reprezentuje trwałość i osiąganie zamierzonych celów. Czeka cię pracowity rok, który szczodrze cię wynagrodzi.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Panna 24.08 - 22.09

Śmiało, Panno, w nowym roku 2021 możesz podjąć decyzję o zmianie całego swojego życia. Zatroszcz się o swoje dobre samopoczucie i nie zważaj na nieprzychylności losu. Nawet trudny czas może przynieść ci dużo korzyści. Obserwuj świat dookoła i uważnie czytaj znaki, które ci przesyła. To dobry czas na zmiany, nie bój się ich.

Sfera uczuć

Pierwsze pół będzie dla ciebie trudne, Panno, może brakować ci wiary w siebie, ale pojawią się też problemy w relacjach z innymi ludźmi. Ustatkowane Panny będą przeżywały kryzys w związku, jednak na początku czerwca w waszej relacji wyjdzie słońce. Nabierzesz optymizmu, Panno, a jeżeli myślisz o ślubie, to dobry moment, aby zrealizować to pragnienie.

Panny pozostające singlami mają szansę na rozpoczęcie relacji w drugim półroczu 2021 - uważaj jednak, Panno, na pochopnie podejmowane decyzje co do nowego partnera, gdyż skończyć się to może dla ciebie ciężkim rozstaniem. Możesz przeżywać kryzys tożsamości, będziesz musiała, Panno, wybierać między samorozwojem a związkiem. Bez pośpiechu, na wszystko przyjdzie czas...

Sprawy zawodowe i finanse

Pierwsze półrocze będzie dla Panny niestabilne również w sferze zawodowej, w tym czasie musisz być cierpliwa, Panno, i wypracować sobie stabilną pozycję w miejscu pracy, unikając wszelkich konfliktów. Mogą one nieść przykre konsekwencje - nie tylko w relacji z szefem, ale całym otoczeniem w pracy. W drugiej połowie roku wszystko zacznie się układać, wraz z latem zagości w twoim życiu optymistyczna i pozytywna energia. To świetny czas na podpisywanie nowych umów i kontraktów, dostaniesz także propozycję awansu.

Zdrowie i kondycja

Przez cały rok uważaj, Panno, na wrogo nastawionych ludzi w swoim życiu. Ktoś, komu zapragniesz zaufać, może obrócić się przeciwko tobie. Zadbaj o siebie w trudnych momentach, twoja ulubiona książka czy ciepła kąpiel pomogą w lepszym samopoczuciu. Spróbuj wprowadzić zdrowy tryb życia, mniej produktów zbożowych, a więcej naturalnych, pochodzenia roślinnego. Jeżeli walczysz z nałogiem, pierwsza połowa nowego roku to świetny czas na odstawienie używek, chociażby kawy i papierosów.

A co podpowiadają karty tarota?

Staraj się, Panno, być powściągliwa, negatywne emocje i agresja nie pomogą rozwiązać twoich problemów, postaw na szczerość. Tarot mówi, że w pierwszym półroczu kolorami ci sprzyjającymi będą ciepłe odcienie żółci, natomiast w kolejnych miesiącach stonowane kolory ziemi.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Waga 23.09 - 22.10

Szukaj, Wago, nowych możliwości w każdej sferze życia. W dużej mierze to od ciebie zależy, jaki będzie ten nowy 2021 rok. Znajdź chwil na zastanowienie się, co chcesz osiągnąć w ciągu roku...

Sfera uczuć

Twoje sprawy uczuciowe będą się, Wago, układały dość pomyślnie przez cały rok. Jeśli masz u swojego boku kogoś, na kim ci zależy i z kim planujesz spędzić życie, w tym roku będziesz chciała przypieczętować swój związek. Niewykluczone, że już na wiosnę złożysz tej osobie sercowe deklaracje, czyli po prostu zaręczysz się.

Jeśli zaś jesteś, Wago, bez pary - w połowie kwietnia możliwe będzie poznanie kogoś, kto zawróci ci w głowie. Nie znaczy to, że od razu wejdziesz w relację "na całe życie", ale zaczniesz się przymierzać do bycia w związku z osobą, która z wzajemnością spełnia twoje oczekiwania.

W tym roku będzie ci sprzyjać energia ognia. Będziesz mogła, Wago, liczyć na wsparcie osób spod znaku Strzelca i Barana.

Sprawy zawodowe i finansowe

I w tej sferze czeka cię bardzo dobry rok. W marcu i maju los się uśmiechnie do Wag, które w czasie pandemii straciły stały dochód i nie mogły znaleźć zajęcia, jak też do tych, które chcą zmienić pracę. Pojawi się szansa na coś interesującego i opłacalnego finansowo.

Wagi mogą też dokonać bardzo korzystnych transakcji, przez co ich sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie. Wszelkie sprawy zawodowe układać się będą według planu, który sama, Wago, stworzysz. Finansowe zadowolenie odczujesz już w pierwszym kwartale 2021 roku.

Zdrowie i kondycja

Siedząca praca może ci przypomnieć o kręgosłupie, więc pamiętaj, że potrzebny ci będzie ruch! Ale nie byle jaki ruch, a konkretna gimnastyka. Musisz się liczyć z koniecznością przeznaczenia wolnego czasu na ćwiczenia, ale szybko się wdrożysz w taki rytm, że nie będzie to dla ciebie stanowiło problemu.

A co podpowiadają karty tarota?

Bądź wyrozumiała dla siebie, ale akceptuj też wady innych. Nic nie jest ani czarne, ani białe, więc zacznij dostrzegać odcienie szarości. A może warto wprowadzić do swojego życia inne barwy?

Tarot mówi, że w pierwszym półroczu twoim, Wago, kolorem będzie zieleń, ze wszystkimi jej odcieniami. Od połowy roku wprowadź kolor żółty i złoty.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Skorpion 23.10 - 21.11

Czekają cię, Skorpionie, zmiany, co odnosi się zarówno do spraw zawodowych, jak i sercowych. Nie zawsze tak jest, że wraz z nadejściem nowego roku następuje zwrot, ale dla Ciebie rok 2021 może być przełomowy...

Sfera uczuć

W uczuciach do marca nic nowego, za to drugi kwartał będzie pełen rozrywek  i niespodzianek, które zapewnią ci ponanie nowych osób z trygonu ziemi i powietrza. Wykorzystaj dobrze ten czas, bo nie będzie on dla ciebie okresem myślenia o układaniu sobie życia czy stabilizacji.

Przełom marca i kwietnia to czas flirtów i romansów. Prawdziwa miłość pojawi się późnym latem, kiedy  poznasz kogoś z trygonu ziemi. Wtedy ochłoniesz po szaleństwach i zaczniesz całkiem serio myśleć przyszłości - jeśli nie o założeniu rodziny, to przynajmniej o wejściu w wiązek, który ma szanse być trwały, choć niekoniecznie sformalizowany. 

W 2021 roku będzie ci sprzyjać twój trygon, czyli żywioł wody. Dobrze się będziesz czuć wśród osób spod znaku Ryb. Natomiast uważaj na ludzi z trygonu ognia. Woda z ogniem nie znajdzie wspólnego języka!

Sprawy zawodowe i finansowe

Masz przed sobą, Skorpionie, dobry rok, ale musisz liczyć się z tym, że wszelkie korzyści finansowe, jakie osiągniesz, będą zależały wyłącznie od ciebie i twoich przemyślanych działań. Przeznaczysz ten rok na znalezienie swojego zawodowego miejsca albo w obecnej firmie, albo w nowej. Masz wielkie szanse na wdrożenie w życie wszelkich swoich pomysłów.

Zdrowie i kondycja

Pomyślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, ale nie ograniczaj się do mówienia o planach, tylko przystąp do działania. Wszystko na to wskazuje, że po okresie ograniczeń, ruszą kluby fitness czy sale gimnastyczne, więc będziesz mógł wrócić do ćwiczeń.

A co podpowiadają karty tarota?

Nie bądź tak niezależny jak do tej pory i nie przyzwyczajaj otaczających cię ludzi do myśli, że jesteś samowystarczalny. Źle na tym wyjdziesz. Czasem warto poudawać dziecko zagubione we mgle...

Karty wskazują, że twoim kolorem będzie przez cały 2021 rok purpura. Nie musisz wymieniać garderoby; pamiętaj jedynie, że czerwone elementy przyniosą ci szczęście!

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Strzelec 22.11 - 21.12

Bądź sobą w każdej sytuacji. Nie udawaj kogoś innego, niezależnie od okoliczności. Nie bój się wypowiadać na głos tego, co ci się podoba lub nie podoba, co myślisz i czujesz na dany temat.

Sfera uczuć

Jeżeli jesteś z kimś związany, mieszkacie pod jednym dachem i planujecie wspólną przyszłość, już w styczniu 2021 roku zaczniesz sobie przypominać czy może raczej uświadamiać, że twój partner nie jest meblem, a żywym człowiekiem, mającym duszę, serce i potrzeby. To bardzo umocni waszą relację, gdy zmienisz sposób myślenia...

Jeśli zaś jesteś Strzelcem, który szuka pary, to możesz być pewien, że nowa osoba zapuka w tym roku do twojego serca. Zachowaj jednak pewien dystans, jeśli nie jesteś gotów na związek lub choćby nawet tylko na bliższą znajomość; jeżeli zaś zależy ci na poważnej relacji, nie czekaj - działaj!

W 2021 roku będziesz odczuwał przypływ pozytywnej energii z trygonu powietrza. Trzymaj się blisko osób spod znaku Bliźniąt i Wagi.

Sprawy zawodowe i finansowe

Masz szansę na znalezienie pracy, która będzie cię satysfakcjonowała finansowo, zaspokajając jednocześnie twoje ambicje zawodowe. Przed tobą spore zmiany już od polowy kwietnia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba czy wręcz konieczność, nie wahaj się zmienić zawodu. Warto też rozważyć, czy zapisać na jakieś kursy lub nawet studia. To może zaowocować już jesienią 2021 roku.

Zdrowie i kondycja

Jeśli twoim problemem była w ubiegłym roku nadwaga, w 2021 roku uporasz się z tym problemem. Łatwo ci przyjdzie zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Nie myśl o pracy, będąc w domu.

Postaraj się, o ile to tylko możliwe, prowadzić w miarę regularny tryb życia. To nie tylko właściwa dieta, ale również czynny relaks, czyli ćwiczenia...

A co podpowiadają karty tarota?

Nie daj sobą manipulować. W połowie roku poznasz kogoś, kto wywrze na tobie bardzo korzystne wrażenie, ale, wiedząc o tym, będzie chciał cię wykorzystać do swoich nieciekawych rozgrywek. Nie daj się w nie wkręcić. Masz zbyt dużo do stracenia.

Kolorem ochronnym będzie dla Strzelca w pierwszej połowie roku fiolet, a od lipca - brąz.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Koziorożec 22.12 - 19.01

Ciesz się każdą chwilą, w myśl sentencji z poezji Horacego - "carpe diem"! Nie zapominaj również, że złe chwile, choć z pewnością nie są powodem do radości, mogą przynieść jakąś korzyść: poznanie okoliczności, przeciwnika, nawet siebie samego; mogą być bardzo dobrą lekcją...

Sfera uczuć

Koziorożce - single mogą wejść w trwałe i szczęśliwe relacje. Dobry czas na poznanie kogoś, z kim się będzie chciało wyruszyć w dalszą drogę, to drugi kwartał 2021 roku. Ne wszystkim singlom z waszego znaku się poszczęści, ale większość trafi w dziesiątkę.

Koziorożce, które mają parę zaczną myśleć o porządkach, spokoju, stabilizacji; może zmienicie meble w mieszkaniu, przeprowadzicie drobny remont, a może zaplanujecie jakąś ciekawą podróż, gdy pandemia w końcu ustąpi.

Warto będzie przez cały rok otaczać się osobami z trygonu powietrza. Sprzymierzeńcem Koziorożca będzie Wodnik.

Sprawy zawodowe i finansowe

W firmie zapowiadają się zmiany, zaczną się od samego początku roku. Twoja pozycja jest pewna, więc nie masz powodu do niepokoju. Czeka cię wręcz zawodowe ożywienie - sporo pracy i odpowiedzialne zadania. Wykorzystaj okres między lutym a majem, by udowodnić szefom, że zasługujesz na obiecywany od połowy 2020 roku awans. Koziorożce, które szukają dodatkowego źródła dochodu, mają szansę od połowy roku wejść w ciekawe i intratne przedsięwzięcie.

Zdrowie i kondycja

Wsłuchaj się w siebie. Nie znaczy to, że masz histerycznie reagować na każdą dolegliwość, ale warto, byś w porę usłyszał sygnały ostrzegawcze swojego organizmu. Intensywny tryb życia może odbić się na twoim zdrowiu, dlatego przystopuj od czasu do czasu, wyśpij się, wypocznij.

A co podpowiadają karty tarota?

Jeśli planujesz stanąć w obronie dobrej sprawy, nie unikaj sporów, nie wycofuj się w trakcie ich trwania. Ale pamiętaj, że nim coś wypowiesz głośno - musisz pomyśleć dwa razy. Unikniesz w ten sposób wielu nieporozumień.

Karty radzą, by w chwilach niepokoju czy zwątpienia posługiwać się kolorem granatowym lub niebieskim. Warto też w takich chwilach palić świece w tym kolorze.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Wodnik 20.01 - 18.02

Nie rzucaj słów na wiatr! Nie lubisz być oszukiwany ani zwodzony przez nikogo, więc zachowuj się, Wodniku, odpowiedzialnie w każdej dziedzinie życia. Jeśli wiesz, że coś może się nie udać, nie obiecuj, nie sprawiaj przykrości osobom, z którymi masz do czynienia na co dzień.

Sfera uczuć

Relacje partnerskie Wodnika będą szły coraz lepiej. Już początek 2021 roku powinien być udany, ale pod warunkiem, że będziecie spędzali cały wolny czas razem. Jeśli ten warunek spełnicie, kolejne miesiące będą zacieśniały wasz związek.

Wodnik - singiel, jeśli zda się na intuicję, to dobrze na tym wyjdzie... W połowie roku trzeba będzie podjąć ważne życiowe decyzje, w których nie rozum, ale właśnie intuicja będzie miała decydujące znaczenie.

W pierwszej połowie roku będzie ci sprzyjał twój trygon, czyli powietrze, zaś w drugiej - ziemia, zwróć zatem uwagę na Bliźnięta i Panny. To twoje dobre duchy.

Sprawy zawodowe i finansowe

W 2021 roku czeka cię, Wodniku, sporo wyjazdów służbowych. Delegacje zaczną się już od połowy stycznia. Nie będziesz zadowolony, ale jeśli chcesz się piąć po szczeblach kariery - trzeba będzie zacisnąć zęby...

Plany, które chodziły ci po głowie w zeszłym roku, w nowym dostaną zielone światło.  Od połowy lutego zaczniesz wprowadzać w życie coś, co dotychczas wydawało się bardzo dalekie, wręcz nierealne. Wszystko, co zaplanujesz i zrobisz w trzech pierwszych miesiącach roku - zaowocuje konkretnymi korzyściami już latem.

Zdrowie i kondycja

Na wiosnę mogą się pojawić się problemy z układem oddechowym. Zadbaj, by do tego nie doszło! Jeśli planujesz rzucić palenie, wykorzystaj tę sytuację. Koło czerwca możesz mieć problemy ze snem, co będzie oznaczać zmęczenie; najwyższy czas, by zadbać o właściwy relaks.

A co podpowiadają karty tarota?

Nie licz na szybkie pieniądze, nie angażuj się w żadne interesy, jeśli nie jesteś przekonany, że są pewne i uczciwe. Łatwy zarobek nie istnieje!

Tarot mówi, że hasło "magia kolorów" powinno ci towarzyszyć przez cały rok, a rok 2021 - to dla Wodnika beże i szarości.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Ryby 19.02 - 20.03

Doceń swojego przeciwnika, niezależnie od tego, co rozumiesz pod tym hasłem... Przeciwnikiem może być nawet najbliższa ci osoba w chwilach, kiedy nie będziecie się zgadzali w najprostszych sprawach. Pamiętaj również, że przeciwnik to niekoniecznie wróg!

Sfera uczuć

W tej sferze zapanuje pełna stabilizacja. Te Ryby, które są w stałych związkach, nie będą miały powodów do narzekania ani na partnera, ani na układy z nim, ani też na relacje koleżeńsko-przyjacielskie. Wszystko będzie spokojnie, bez zbędnych emocji.

Ryby, które poszukują, czy to wrażeń, czy to kogoś na stałe, będą miały pole do popisu. Flirty, randki, krótki romans - do wyboru, do koloru, A jeśli będziesz miała, Rybo, pewność, że spotkałaś tę przysłowiową drugą połówkę, nie odpuszczaj. W połowie roku przekonasz się, że trafiłaś na właściwą osobę.

Bądź, Rybo, czujna, szczególnie w pierwszym półroczu! Ktoś z trygonu ognia nie będzie miał wobec ciebie uczciwych zamiarów. Drugie półrocze - to dobre relacje z żywiołem ziemi i powietrza.

Sprawy zawodowe i finansowe

2021 - to będzie dla Ryb dobry rok! Przełom kwietnia i maja stanie się momentem zwrotnym w twoim, Rybo, życiu zawodowym. Szykują się bowiem zmiany, które w dużej mierze zainicjujesz sama, nie zważając na potencjalne konsekwencje. Szczęście ci sprzyja, więc pokonasz wszelkie przeciwności.

W połowie roku może zacząć ci się wydawać, że grozi ci zwolnienie z pracy. Istotnie, będą pewne przeobrażenia w firmie i likwidacja pewnych stanowisk, ale twoja pozycja nie jest zagrożona.

Zdrowie i kondycja

W 2021 roku nie będzie większych zagrożeń. Stabilizacja uczuciowa i zawodowa korzystnie wpłyną na twoje samopoczucie, a od niego, jak wiesz, zależy bardzo wiele! Dobrze by było, gdybyś, Rybo, zadbała o swoją kondycję fizyczną - trochę gimnastyki, więcej spacerów, solidny wypoczynek.

A co podpowiadają karty tarota?

Nie myśl szablonami i nie działaj mechanicznie, rutynowo w żadnej dziedzinie życia. Wypełniaj swoje życie brawurą, spełniaj swoje zachcianki!

Dla Ryb tarot przewiduje w 2021 roku kolory tęczy. Wyobrażaj sobie i maluj swój świat wieloma barwami, od czerwonej po fioletową.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy