Reklama

Reklama

Wizjonerka Aida zwróciła się do Polaków. Chodzi o ostatnie dni października

Aida Kosojan-Przybysz powróciła z kolejną wskazówką na ostatnie dni miesiąca. O czym powinniśmy pamiętać w tym szczególnym czasie? Warto wziąć sobie do serca jej kilka ważnych słów.

Aida Kosojan-Przybysz na przestrzeni ostatnich lat zaskarbiła sobie sympatię wielu tysięcy Polaków, którzy wiernie śledzą jej konta w mediach społecznościowych. Jej pełne empatii i ważnych przemyśleń posty na stałe wpisały się w codzienną lekturę jej fanów. 

Co przepowiedziała Aida Kosojan-Przybysz

Aida znana jest przede wszystkim z przepowiedni dotyczących losów Polski i świata. Niektóre z nich okazały się wyjątkowo trafne, jak na dynamiczne realia, w których przyszło nam żyć. 

W 2019 roku ormiańska jasnowidzka podkreślała, że niebawem koleje losu ludzkości mogą zupełnie się zmienić, a nadchodzący rok może być początkiem nowego porządku. Wielu przypisuje jej trafne wizje dotyczące wybuchu pandemii oraz paraliżującego strachu, który może zdominować ludzkie życie. 

Reklama

Równocześnie wizjonerka nie ustaje w przekazywaniu swoim fanom słów wsparcia oraz zapewnieniu im psychicznego spokoju. Ormiańska jasnowidzka zawsze stara się podnieść na duchu zwłaszcza tych, którzy tracą nadzieję na poprawę swojego losu. 

Nowe przesłanie Aidy. Co tym razem radzi wizjonerka?

Aida ponownie zwróciła się do Polaków słowami, które każdy powinien wziąć sobie serca. W najnowszym wpisie jasnowidzka mówi o tym, że ostatnie dni października są wyjątkowym czasem, czasem powrotu do swojej przeszłości. 

Ta metafizyczna "podróż w czasie" powinna skłonić nas do refleksji na temat tego, skąd pochodzimy i jak duże doświadczenia z przeszłości dźwigamy na swoich barkach. 

Najnowszy wpis wizjonerka opatrzyła swoim zdjęciem, na którym - jak sama przyznała - bardzo przypomina swoją babcię. Co myślicie o sentymentalnym przesłaniu Aidy? 

 ***
Zobacz więcej! 

Przewiduje losy świata, znów powrócił z kolejną wizją. Oto co wydarzy się w 2023 roku

Przerażające wizje Agnieszki Pilchowej. Co zobaczyła słynna jasnowidzka? 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy