Reklama

Wizjonerka Aida zwróciła się do Polaków i prosi o jedną rzecz. Oto co należy zrobić

Aida Kosojan-Przybysz, polska jasnowidzka, regularnie dzieli się ze swoimi fanami przepowiedniami i radami. Tym razem sugeruje Polakom, by wpuścili do swoich serc nieco więcej dobrej energii. Taka "tarcza" pod postacią dobrego humoru przyda się nam w najbliższych tygodniach.

Aida Kosojan-Przybysz od dłuższego czasu wykorzystuje swój nadprzyrodzony dar

Aida Kosojan-Przybysz, choć zaczynała swoją karierę jako piosenkarka, to szybko okazało się, że jej prawdziwą życiową ścieżką jest jasnowidzenie. 

 Z pochodzenia jest ormiańską Gruzinką, która wychowywała się w domu pełnym mistycyzmu. Jak sama wyznała, dar jasnowidzenia miała odziedziczyć po babci. 

Już dawno pogodziła się ze swoim powołaniem i stara się swoim darem pomagać ludziom. Nie lubi jednak kiedy mówi się o niej, jak o wyroczni, lecz jako o kimś, kogo słowa mogą być wskazówką w tym zagmatwanym świecie. 

Zobacz także: Wróżka Aida ma dla Polaków ważną radę. Może znacząco zmienić życie...

Reklama

I tak obecnie jej przepowiednie i rady śledzi w mediach społecznościowych ponad 50 tysięcy internautów, a jej popularność wciąż rośnie. Coraz chętniej udziela wywiadów i tam opowiada także o swoich przepowiedniach. 

W mediach społecznościowych Aidy Kosojan-Przybysz nie brakuje codziennej, darmowej dawki jej przepowiedni i porad. Tym razem odezwała się do swoich fanów z sugestią, co powinni zrobić w najbliższym czasie. 

Aida Kosojan-Przybysz daje przepis na stresujące sytuacje

Fani jasnowidzki często liczą na przewidywanie przeszłości przez Aidę Kosojan-Przybysz, a jej słowa potem często mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jednak od czasu do czasu na jej profilu pojawiają się także rady — jak żyć, by wiodło się nam lepiej. 

Tym razem na nowy tydzień zdradziła, by zainwestować w... poczucie humoru! 

Obecne czasy nie napawają ludzi dobrym humorem — wojna w Ukrainie, społeczne niepokoje i wciąż rosnąca inflacja w Polsce — to wszystko składa się na dość ponury nastrój. 

Mimo wszystko Aida Kosojan-Przybysz radzi, żeby przełamać ten impas i właśnie to poczucie humoru ma chronić nas przed rosnącym stresem. 

Zobacz także: Aida Kosojan-Przybysz miała wizję przyszłości. Już wie, co może zmienić życie Polaków!

Rada najwidoczniej spodobała się internautom, którzy nie szczędzili wizjonerce ciepłych słów w komentarzach: 

"Kochana I mądra Aida", "Pierwszy uśmiech dzisiaj do Ciebie", "Dziękuję, uśmiechnęłam się". 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie Aidy | wizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy