Reklama

Reklama

Wkleili Kaczyńskiego do "Jednego z Dziesięciu". Internauci płaczą ze śmiechu

Jarosław Kaczyński w czasie trwającej po Polsce trasy, gdzie spotyka się z wyborcami i tym razem nie uniknął wpadek. Jeden z kabaretów najwyraźniej chciał to wykorzystać i postanowił włączyć postać prezesa PiS do najnowszego skeczu. Nagranie, które opublikowano w sieci zrobiło furorę.

Jarosław Kaczyński z powodu licznych wpadek, a także lapsusów językowych został jednym z bohaterów ostatniego wydania "Faktów autentycznych" - kabaretowego programu stacji Polsat. Skecz z udziałem polityka przygotował kabaret "Chyba".

- Chociaż akurat on potrafi docenić się sam - dodał. 

Widzom pokazano przy tym fragment wystąpienia Kaczyńskiego z Oleśnicy, gdzie jak sam stwierdził - nie ma na świecie "ludzi dużo mądrzejszych niż ja".

Zobacz też: Maciej Stuhr parodiuje Jarosława Kaczyńskiego

Reklama

Jarosław Kaczyński został uczestnikiem programu "Jeden z Dziesięciu"

Pomysłowi członkowie kabaretu "Chyba" wymyślili skecz, w którym Jarosław Kaczyński wciela się w jednego z uczestników kultowego teleturnieju telewizyjnego - "Jeden z Dziesięciu". Efekt końcowy, który bawi do łez internautów udało się im osiągnąć dzięki możliwościom grafiki komputerowej. Publikując nagranie na YouTube, członkowie kabaretu przyczynili się do powstania kolejnego hitu internetu.

W skeczu prezes PiS już wygrał program "Jeden z Dziesięciu", ale walczy jeszcze o dodatkowe punkty. Prowadzący zdaje mu kolejne pytania. 

Pierwsze brzmi: "Jak nazywa się zawodowa amerykańska liga koszykarska"? 

Uśmiechnięty Jarosław Kaczyński odpowiada: "En Be A". Odpowiedź zostaje uznana za poprawną, chociaż polityk niestety nie umie poprawnie wymówić nazwy.

Twórcy skeczu nie przez przypadek wymyślili akurat takie pytanie - te same słowa padły bowiem również w Oleśnicy, gdzie Kaczyński mówił o reparacjach od Niemiec.

Czytaj także: Jarosław Kaczyński ukarany naganą za wypowiedź o osobach transpłciowych

Kolejne pytanie zadane w kabaretowym teleturnieju jest z kategorii "Stolice Europy". Prowadzący zapytał:

- Podaj stolicę Szwecji.

- Chodzi o Sztokholm - odpowiedział Kaczyński.

Scena ta jest nawiązaniem prezesa PiS do wystąpienia w Koninie. Kaczyński przekonywał wtedy, że Niemcy zapłacili odszkodowania ponad 70 państwom, pomijając Polskę.

 - Dlaczego mamy się na to zgadzać? - pytał prezes PiS i próbował ciągnąć temat dalej.

Tu prezes PiS odkaszlnął, słuchacze cicho się zaśmiali. Polityk po raz czwarty już nie próbował wypowiadać problematycznego słowa.

- Chodzi o Sztokholm - wyjaśnił następnie prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Nagranie prezentujące parodię programu "Jeden z dziesięciu" szybko stało się hitem w sieci. Liczne wyświetlenia oraz komentarze rozbawionych internautów mówią same za siebie - twórcy kabaretu wpasowali się idealnie w poczucie humoru Polaków.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jarsoław Kaczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy