Reklama

Reklama

Władimir Putin po raz kolejny zostanie ojcem? Zagraniczne media nie milkną

Władimir Putin po raz kolejny zostanie tatą? Tak wynika z informacji, które opublikowały zagraniczne brukowce. Zgodnie z doniesieniami prasy prezydent Rosji wkrótce doczeka się kolejnej córki. Matką dziecka ma być kochanka Władimira Putina, gimnastyczka Alina Kabajewa. Podobno wiadomość o ciąży zaszokowała polityka…

Sekretne życie Władimira Putina. Ile dzieci ma prezydent Rosji?

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Władimira Putina. Prezydent Rosji pilnie strzeże tożsamości swoich bliskich - bardzo rzadko wypowiada się na temat swoich dzieci. "Nigdy nie dyskutuję o kwestiach związanych z moją rodziną. Nie jest zaangażowana w biznes ani politykę" - tłumaczył w jednym z wywiadów w 2015 roku.

Niewielka część informacji o bliskich Władimira Putina jest potwierdzona. Wiadomo, że polityk ożenił się w 1983 roku z sześć lat młodszą studentką romanistyki, która wówczas pracowała jako stewardesa. Ludmiła Szkriebniewa niedługo po ślubie została matką dwóch córek Władimira Putina. Starsza Masza według informacji przekazanych przez Szkriebniewą miała urodzić się w 1985 roku. Później na świat miała przyjść Jekaterina, nazywana także Katią.

Reklama

Obie córki Putina dziś są dorosłe. Według nieoficjalnych informacji pracują w naukowych instytucjach państwowych - zajmując wpływowe pozycje. Kobiety miały zmienić nazwiska, by trudniej było je rozpoznać.

Niektóre źródła podają, że Władimir Putin doczekał się także gromadki dzieci z nieprawego łoża. W przeszłości miał bowiem wdać się w romans z tajemniczą sprzątaczką Swietłaną. Owocem porywu namiętności ma być nastoletnia Jelizawieta Kriwonogich. Dziewczyna razem z matką ma mieszkać poza Federacją Rosyjską. 

Władimir Putin po rozpadzie małżeństwa z Ludmiłą Szkriebniewą miał związać się z dużo młodszą gimnastyczką artystyczną Aliną Kabajewą. Kobieta od lat nazywana jest przez prasę "nieoficjalną pierwszą damą Rosji". 

Według doniesień osób z bliskiego otoczenia Władimira Putina owocem romansu polityka i gimnastyczki jest czwórka dzieci. Prezydent nigdy nie przyznał się jednak do potomstwa.

Alina Kabajewa znów jest w ciąży? Wiadomość o kolejnym dziecku miała zezłościć Władimira Putina

Czy Władimir Putin znów zostanie ojcem? Według brytyjskich tabloidów, między innymi portali "The Sun" i "The Daily Mail", Alina Kabajewa znów jest w ciąży. Kobieta rzadko pojawia się publicznie. Obecnie ze względu na trwającą wojnę w Ukrainie miejsce jej pobyt jest tajemnicą.

Wspomniane tabloidy donoszą, że wieść o dziecku nie ucieszyła Władimira Putina. Polityk miał unieść się i zareagować gniewem. Podobno relacje prezydenta Rosji i Aliny Kabajewej od dawna są dalekie od ideału. Tych dwoje ma widywać się bardzo rzadko.

Czy Alina Kabajewa rzeczywiście jest w ciąży? Biorąc pod uwagę to, jak niewiele wiadomo o życiu prezydenta Rosji, trudno będzie dociec prawdy.

***
Zobacz również:

Media spekulują o następcy Putina. Chętnych nie brakuje

Tak się zmienił Władimir Putin. Jakie operacje plastyczne przeszedł przywódca Rosji?

Piękną 24-latkę łączą z Putinem. Dowodem ma być to zdjęcie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy