Reklama

Reklama

Wprawne oko dostrzeże kobietę. Uda ci się od razu?

Obrazki, grafiki, ilustracje - cieszą oko, ale potrafią też wiele wyciągnąć z naszej podświadomości. Od lat psychologowie używają ich w swoich testach, badających osobowość i ukryte jej gdzieś głęboko aspekty. Obrazkami testują nas też okuliści - każdy choć raz w życiu musiał w czasie badania oglądać książeczkę z ukrytymi wśród kolorowych plam cyframi. To test na prawidłowe widzenie kolorów. Ale są też proste testy, które mają być dla nas wyłącznie rozrywką i taki jest właśnie ten. Sprawdź więc swoją spostrzegawczość.

I jak, udało ci się znaleźć kobietę? Jak długo to trwało - dostrzegłeś ją od razu, czy może potrzeba było czasu i dokładnego skanowania tej grafiki? 

To może jeszcze jeden obrazek? Tym razem osadzony w psychologii? 

To, co widzisz na tym obrazku ukazuje twoje najgłębiej ukryte "ja"

Starzec

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, była twarz starca z wąsami, jesteś spokojną, uczciwą i wierną osobą, która jest postrzegana przez innych jako godna zaufania i niezawodna. Jesteś naturalnym przywódcą, który w razie potrzeby może przejąć inicjatywę, a inni patrzą na ciebie, gdy potrzebują przewodnictwa lub mądrości.

Reklama

Jesteś perfekcjonistą, co może być źródłem stresu, ale uważnie stawiasz kolejne kroku, aby osiągnąć swoje cele. Impulsywne decyzje - to nie ty. 

Młoda kobieta

Jeśli najpierw zauważyłeś tył głowy młodej kobiety, jesteś optymistyczną i ciekawą osobą, z dużą ilością pozytywnej energii. Jesteś porywczy i masz tendencje do działania w oparciu o impulsywne decyzje, uwielbiasz próbować nowych rzeczy. Zwykle szukasz tego, co najlepsze we wszystkim i lubisz pomagać innym, a ludzie często szukają u ciebie pocieszenia. 

Mówi się również, że ludzie, którzy na tym obrazku widzą młodą kobietę, są silni i odporni, ale bardzo skorzystaliby na dzieleniu się swoimi problemami z innymi i szukaniu wsparcia, zamiast dusić wszystko w sobie.

Czytaj też: Który z tych obrazków nie przedstawia rodziny? Psychotest

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest niestety zbyt długa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychozabawa | psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy