Reklama

Wróżka Aida ostrzega Polaków. Miała ważne przeczucie

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się z internautami swoim najnowszym przesłaniem dotyczącym emocji i towarzyszącemu napięciu, które mają o sobie dać szczególnie w końcówce maja. „Emocje biorą górę nad rozsądkiem” – ostrzega wizjonerka. Sprawdź, co nas czeka już w najbliższych dniach.

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz jest urodzoną w Gruzji Ormianką i jak twierdzi - niesamowitą zdolności do przepowiadania przyszłości otrzymała od swojej babci. Aida, mając zaledwie cztery lata, doznała wizji dotyczącej córki jej sąsiadów.

Gdy wszyscy byli niemal pewni, że kobieta zaginęła - Aida przepowiedziała, że córka sąsiadów wyszła za mąż i niebawem wróci do domu. Tak też się stało.

Aida swoim przesłaniem dzieli się z internautami w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się ogromną popularnością.

Reklama

Czytaj również: Słowa Aidy dadzą do myślenia tysiącom samotnych Polaków. Pod wpisem duże poruszenie

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się najnowszym przesłaniem

Internauci z niecierpliwością oczekiwali najnowszego przesłania wizjonerki, bacznie wypatrując go na instagramowym profilu wróżki, który śledzi ponad 53 tysiące osób. Wreszcie, we wtorkowy wieczór, Aida podzieliła się ze swoimi fanami najnowszym przesłaniem.

Wróżbitka zwraca uwagę, że "Ostatnie dni maja to czas wysokiego poziomu rozdrażnienia", w związku z tym - zdaniem Aidy - "Emocje biorą górę nad rozsądkiem". Ponadto wizjonerka podpowiada, by starać się prosty sposób rozładować napięcie, i dodaje - "Małe iskry mogą rozniecać duże pożary".

"Pójdź na spacer, zaparz pyszną herbatę. Zanurz się w piękną lekturę. Zadzwoń do przyjaciela. Nie zostawaj w strefie pełnej niepokoju. Nie walcz. Zdobywaj" - apeluje na Instagramie Aida Kosojan-Przybysz.

Sprawdź także: Ten test osobowości wyjawi, na jakim etapie życiowym jesteś. Pod którym drzewem chciałabyś odpocząć?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednia | przesłanie | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy