Wytatuował sobie całe ciało! Swoim wyglądem odstrasza kobiety

Tristan Weigelt to 26-latek, któremu popularność przyniosły liczne tatuaże. Mężczyzna pokryty jest nimi dosłownie od stóp do głów, choć przyznaje, że nie wszystkim podoba się jego wygląd. W wywiadze zdradził, że zaczyna już odstraszać kobiety!

Mężczyzna wytatuował się od stóp do głów i dziś odstrasza kobiety
Mężczyzna wytatuował się od stóp do głów i dziś odstrasza kobiety123RF/PICSEL

Tristan Weigelt nie oparł się, wciąż przybierającej na sile, modzie na tatuaże i już przed laty zaserwował sobie kilka wzorów. W przeciwieństwie do większości wytatuowanych miejscowo osób, poszedł jednak o krok dalej i ozdobił tatuażami całe swoje ciało. Teraz zaczyna mu to doskwierać!

Wytatuował się od stóp do głów! Kobiety go unikają?

Tristan Weigelt jest dziś tak mocno wytatuowany, że wzory zajmują już ponad 95 procent miejsca na jego ciele. Swoim wyglądem mężczyzna śmiało chwali się na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 63,1 tysięcy fanów. Nie brakuje tam także fotek z przeszłości, które najlepiej obrazują, jak wielką przemianę przeszedł.

Tristan ma 26 lat, urodził się w Ameryce, ale obecnie mieszka w Kopenhadze. Ze swojej miłości do tatuaży uczynił sposób na życie i sam jest obecnie tatuażystą. Tristan zdradził, że wytatuowanie całego jego ciała zajęło około 270 godzin i kosztowało 45 tys. euro, czyli ponad 200 tys. złotych!

Mężczyzna przyznał jednak w wywiadzie dla "Daily Star", że, choć nie żałuje swojej decyzji o wytatuwaniu całego ciała, to jego wygląd odstrasza teraz kobiety.

Nie spotkały mnie poza tym żadne przykre konsekwencje. Ludzie na ulicy potrafią się na mnie gapić. Ale nie zwracam na to uwagi. Większość reakcji jest naprawdę pozytywna. Moi przyjaciele mówią teraz, że to prawie jak spacer z celebrytą

- powiedział.

Mężczyzna przyznaje jednak, że jest ktoś, komu jego tatuaże przeszkadzają naprawdę mocno. Są to jego rodzice:

Nienawidzą mojej przemiany

- zdradził.

Zobacz również: 

Co czuje rodzic, którego dziecko głodzi się na śmierć? "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas