Reklama

Reklama

Zamówiła kostium kąpielowy Kylie Jenner. Przerażające, co dostała

Amerykańska TikTokerka kupiła kostium kąpielowy marki Kylie Swim stworzonej przez celebrytkę Kylie Jenner. To, co otrzymała w przesyłce mocno ją rozzłościło i postanowiła podzielić się tym z fanami.

Zakupy przez internet nie zawsze należą do udanych. Oczekujemy efektu, który prezentowany jest na zdjęciu, a niejednokrotnie otrzymujemy produkt, który znacznie odbiega od naszych wyobrażeń.Właśnie w takiej sytuacji znalazła się ostatnio amerykańska TikTokerka, Brianna Renee. Kobieta zachwycona reklamami kostiumów kąpielowych marki Kyle Swim postanowiła na własne oczy przekonać się, jak prezentują się produkty sygnowane nazwiskiem Kylie Jenner. Zamówiła kilka modeli, jednak po otworzeniu paczki doznała niemałego szoku, czym postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami.

Reklama

Koszmarna jakoś kostiumów kąpielowych

TikTokerka nie spodziewała się aż tak dużego zawodu. Okazało się, że produkty wykonane są z bardzo niskiej jakości materiałów. Niektóre elementy po naciągnięciu prześwitywały, gdzieniegdzie wystawały gumki i nitki, a miejscami kostiumy nawet były niedoszyte. 

Filmik Brianny Renee do tej pory obejrzało go już prawie 27 milionów osób na całym świecie. Obnażył on katastrofę marki Kylie Jenner. Co ciekawe, celebrytka wstawiała nawet zdjęcia w tych samych kostiumach, które zostały "zdemaskowane" przez celebrytkę. 

Jak widać za popularnością nie zawsze kryje się dobra jakość.

Przeczytaj również:

Dlaczego warto jeść ziemniaki, czego o nich nie wiemy i co z nich zrobić

Tak zaoszczędzisz na prądzie i wodzie! Sprawdzone sposoby na niższe rachunki

Alec Baldwin sfotografowany chwilę po postrzeleniu kobiety. Wstrząsający obraz aktora!

Zobacz również:  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | kylie swim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL