Reklama

Zepsuty zegarek, stary kalendarz. Pozbądź się ich, a pech odpuści

Zalegające na półkach lub w szufladach drobiazgi mogą skutecznie zablokować dobrą energię w naszym życiu - eksperci od feng-shui są co do tego zgodni. Jeśli nie chcemy przyciągać do siebie pecha, w naszym domu nie powinno być żadnego z tych przedmiotów. Oto, czego warto się natychmiast pozbyć.

Jedni są pewni, że pecha przynosi im przejście pod drabiną. Kolejni robią trzy kroki do tyłu, kiedy drogę przebiegnie im czarny kot. Jeszcze inni tuż po zakończonej wigilii chowają do portfela łuskę z karpia, aby zatrzymać przy sobie w ten sposób pieniądze. Jak się okazuje, naszą życiową energię mogą blokować także inne przedmioty, które znajdują się w mieszkaniu.

Warto wziąć się za porządki i pozbyć się wszystkich tych rzeczy, które kojarzą nam się negatywnie i przywołują nieszczęśliwe wspomnienia. Zły los prowokować mogą między innymi:

Reklama

  • kolczyki bez pary,
  • zepsute urządzenia,
  • potłuczone naczynia,
  • niechciane prezenty,
  • kaktusy,
  • stare rachunki.

Ale nie tylko.

Zobacz również: Merkury silnie wpłynie na 4 znaki zodiaku. Czego mogą się spodziewać?

Te przedmioty są symbolem pecha. Wyrzuć natychmiast

Pecha, według ekspertów tematyki feng-shui, przyciąga również szereg innych przedmiotów. Wśród nich między innymi jelenie rogi. Mimo iż mogą one stanowić element rodzinnej pamiątki, warto się ich pozbyć. Są bowiem nie tylko symbolem okrucieństwa wobec zwierząt, ale także sprowadzają na rodzinę chorobę lub śmierć

Przesądni twierdzą również, iż pecha mogą przynieść pawie pióra. Symbolizują one kłótnie w rodzinie.

Zepsuty zegar

Jak głosi stary przesąd godzina, na której zatrzymały się wskazówki zepsutego zegara, wyznaczają moment nieszczęścia. Podobne zdanie mają w tym temacie eksperci feng-shui. Zepsuty zegar jest symbolem pecha, śmierci i choroby, dlatego powinniśmy natychmiast pozbyć się go z domu.

Stary kalendarz

Szczęścia nie przyniesie nam również stary kalendarz. Szczególnie, jeśli wskazuje konkretną datę z przeszłości. Może to być symbolem serii nieszczęśliwych zdarzeń, które rozpoczęły się właśnie tego dnia. Pozbądź się natychmiast.

Zobacz również: 5 etapów miłości. U wielu par związek zatrzymuje się na trzecim. Oto przyczyna

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przedmioty przynoszące pecha | feng shui

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy