Reklama

Reklama

Merkury silnie wpłynie na 4 znaki zodiaku. Czego mogą się spodziewać?

Tym razem Merkury cofa się w Koziorożcu. Retrogradacja potrwa od 29 grudnia 2022 roku do 18 stycznia 2023 roku. Ponieważ to Merkury i retrogradacja w Koziorożcu, spodziewać się możemy nacisku na kwestie związane z pracą i rodziną.

Retrogradacja Merkurego: Baran

Baran może spodziewać się sporych turbulencji podczas tego konkretnego tranzytu, szczególnie w odniesieniu do życia zawodowego. Trzeba być wyjątkowo ostrożnym, drogi Baranie. Cofnij się o krok i nie próbuj wyprzedzać wszystkich. Pamiętaj, że to jako drużyna jesteście najmocniejsi. 

Zobacz też: Horoskop na 2023. Podaj miesiąc urodzenia i sprawdź, co cię czeka

Retrogradacja Merkurego: Rak

Rak często zamyka się w sobie, kiedy robi się trudno. Retrogradacja Merkurego będzie dla tego superwrażliwego znaku czasem hibernacji. Wszystko przez wielką presję, jakiej Rak doświadcza teraz w pracy. Na horyzoncie wielkie możliwości, ale Rak balansuje na krawędzi wypalenia zawodowego. Pamiętaj, Raku, że telefon działa w dwie strony - nie musisz czekać, aż ktoś się zorientuje, że potrzebujesz pomocy - możesz też o nią poprosić.

Reklama

Retrogradacja Merkurego: Waga

Podczas tej retrogradacji Merkurego w Koziorożcu Waga poczuje wielką potrzebę nawiązywania znajomości, scalania relacji, bycia z ludźmi - zwłaszcza z członkami rodziny. Niestety to dla Wagi jednocześnie bardzo trudny czas, ponieważ ma ogromne trudności z komunikacją. 

Retrogradacja Merkurego: Koziorożec

Sukces zawodowy ma ogromne znaczenie dla tego kardynalnego znaku ziemi. Niestety ambicja sprawia, że Koziorożec zawsze bierze na siebie zbyt wiele, żeby nie powiedzieć, że wszystko. Stanie się to szczególnie widoczne podczas tego tranzytu. Zderzenie z rzeczywistością może być brutalne, ale ostatecznie wyjdzie Koziorożcowi na dobre. Może nareszcie uda się wprowadzić balans między życiem zawodowym a prywatnym

Czytaj też: 

Najmilsze znaki zodiaku. Oto lista

Postanowienia noworoczne dla wszystkich znaków zodiaku. O tym pamiętaj

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | retrogradacja Merkurego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy