Reklama

Reklama

Znaleźli to w książce dla dzieci. Ludziom puściły nerwy

„Kim jest ten facet w oknie?”, „Co robi ten kot?”, „Z tą okładką tak wiele rzeczy jest nie tak”. W mediach społecznościowych krąży nieco zmieniona wersja okładki wydanej w 1985 roku książki „Daddy doesn’t live here anymore. A book about divorce”. Nowa okładka powstała za sprawką futbolisty Antonio Browna. Dlaczego to zrobił?

W mediach społecznościowych od jakiegoś czasu krąży nowa, nieco odświeżona wersja okładki wydanej w 1985 roku książki "Daddy doesn’t live here anymore. A book about divorce". Książkę napisały Betty Betty Virginia Doyle Boegehold i Bernice Berk, natomiast za oryginalną ilustrację odpowiada Deborah Colvin Borgo.

Zobacz również: Demon na czterech łapach i postrach Białego Domu. Gdy się pojawia, dochodzi do tragedii

Antonio Brown zakpił z byłego kolegi

Tytułowa strona doczekała się niedawno drobnego liftingu. To sprawka futbolisty Antonio Browna, który znalazł okazję ku temu, by wyśmiać byłego kolegę z drużyny - Toma Brady’ego, który od 2006 roku był związany z modelką Gisele Bundchen.

Reklama

Po wielu miesiącach spekulacji na temat kryzysu w ich związku, para ostatecznie ogłosiła rozstanie. Okazuje się, że ikona mody znalazła już ukojenie w ramionach innego mężczyzny. Jak donosił Page Six, jej wybrankiem jest instruktor jiu-jitsu Joaquim Valente.

Temat rozwodu byłego "kolegi" stał się dla Browna idealnym tematem do żartów. Dlatego też podzielił się z fanami zmienioną okładką książki. Jedna z postaci ma twarz Brady’ego - na ilustracji widzimy go trzymającego teczkę i machającego na pożegnanie w kierunku domu.

Zobacz również: Legendarny obraz ponad 70 lat wisiał do góry nogami

Ludzie nie wytrzymali. Gorąca dyskusja

Gorąca dyskusja rozgorzała pod postem opublikowanym przez profil I Feel Personally Attacked By This Meme na Facebooku. 

Uwagę internautów przykuł tajemniczy mężczyzna siedzący w oknie (to zapewne "autor" nowej okładki) i kot. Znajdujący się na pierwszym planie zwierzak zyskał ludzką twarz. Część internautów nie zdawała sobie sprawy, że nie jest to oryginalna okładka z 1985 roku. Dlatego też wzbudziła niemałą sensację.

Część internautów sama pokusiła się o interpretację:

Zobacz również: Partnerka polskiego piłkarza twerkuje na Instagramie. Ale kształty!

"Daddy doesn’t live here anymore". O czym jest książka?

W oryginale "Daddy doesn’t live here anymore" to historia małej dziewczynki, której rodzice się rozwodzą. Dziecko zmaga się z uczuciami, jakie towarzyszą mu w całej sytuacji - począwszy od etapu zaprzeczania, przez strach, aż po akceptację.

"Kiedy rodzice Casey decydują się na rozwód, dziewczynka jest bardzo nieszczęśliwa. Zastanawia się czy to jej wina i przygotowuje plan, który ma sprawić, że wrócą do siebie" - czytamy w informacji umieszczonej amazon.com.

W kolejnym opisie książki czytamy:

"Książka może być wykorzystana do pomocy dziecku, które doświadcza smutku rozwodzących się rodziców. Może pomóc dzieciom zrozumieć, że nie wszystkie dzieci żyją z dwojgiem rodziców. Może pomóc dzieciom uświadomić sobie, że nie są winne rozwodowi rodziców" - czytamy w opisie.

A tak wygląda w całej okazałości oryginalna okładka:

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Brady | Antonio Brown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy