Reklama

Reklama

Gwyneth Paltrow wciąż szuka

Gwyneth Paltrow i Chris Martin z zespołu Coldplay nadal są parą i wszystko między nimi układa się dobrze. Jednak słynna amerykańska aktorka nie traktuje chyba tego związku zbyt poważnie - niedawno powiedziała dziennikarzom, iż jeszcze nie znalazła właściwego mężczyzny.

Angielscy bukmacherzy przyjmują tymczasem zakłady, iż Gwyneth i Chris w przyszłym roku pobiorą się.

Gwyneth i Chris są parą od dwóch miesięcy i razem spędzili minione święta Bożego Narodzenia w Exeter, z rodziną wokalisty. Aktorka jest jednak ostrożna w deklaracjach.

- Jeszcze nie znalazłam właściwego mężczyzny. Jestem bardzo wymagająca i ostrożna w związkach. Na świecie jest kilka wartościowych kobiet i kilku wartościowych mężczyzn - mówiła Gwyneth Paltrow, nie precyzując kogo ma na myśli.

Tymczasem londyńscy bukmacherzy już przyjmują zakłady, że do końca 2003 roku Gwyneth Paltrow i Chris Martin będą mężem i żoną. Płacą 2:1. Natomiast w przypadku brytyjskiego następcy tronu, księcia Karola i Camilli Parker Bowles, ta relacja kształtuje się na poziomie 8:1.

Reklama

W stosunku 1:5 przyjmowane są natomiast zakłady, że w najbliższe walentynki ślub wezmą Jennifer Lopez i Ben Affleck, zaś jak 3:1, że do 2004 roku przestaną być mężem i żoną.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje