Reklama

Reklama

Konkurs Chłopak Lata!

Czy uważasz, że jesteś przystojny? Szukasz potwierdzenia swojej atrakcyjności u innych? Jeśli nie boisz się konkurencji, weź udział w naszym konkursie Chłopak Lata! Wyślij nam swoje zdjęcie!

Czy patrząc na siebie w lustrze, odczuwasz satysfakcję i zadowolenie? Czy ćwicząc na siłowni, czujesz na plecach zazdrosne spojrzenia innych facetów?

Zdobądź cenne nagrody

Pójdźmy dalej - czy nie opuszcza cię wrażenie, że mijane dziewczyny wodzą za tobą pożądliwym wzrokiem? Zadaj sobie te wszystkie pytania i uczciwie na nie odpowiedz. Jeśli na każde z nich odpowiedź brzmi "tak" - koniecznie musisz wziąć udział w naszym konkursie!

Poza tytułem Chłopaka Lata możesz również zdobyć cenne nagrody. Co powinieneś zrobić? Na razie wystarczy, że przyślesz nam swoje zdjęcie!

Reklama

Nie ma wzorca urody

Zachęcony? A może uważasz, że ty - "z takim wyglądem" - się nie nadajesz? Być może popełniasz błąd, bo wiedz, że naszym zdaniem, nie ma czegoś takiego, jak wzorzec męskiej urody. Jedni wyglądają dobrze z policzkami gładkimi jak przysłowiowa pupa niemowlęcia, innym bardziej do twarzy z zarostem a'la Robinson Cruzoe. Nie każdemu pasuje muskulatura, ale też niektórzy, bez zarysowanych partii pewnych mięśni, po prostu, nie wyglądaliby zbyt dobrze.

Do odważnych świat należy

Są faceci, którzy w życiu nie powinni zakładać garnituru, doskonale za to leżą na nich nieco bardziej luzackie kreacje. I na odwrót. Słowem - wszystko to jest mocno zindywidualizowane.

Oczywiście, internauci - choć świadomi tej indywidualizacji - w swoich wyborach będą się kierować z jednej strony mocno subiektywnym gustem, z drugiej - pewnymi utartymi przekonaniami na temat kanonów urody. Rozumiemy, że tego możesz się bać, ale - do odważnych świat należy...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje