Reklama

Reklama

Niewierny Jude Law

Sienna Miller dostała niecodzienną propozycję. Po tym jak jej narzeczony Jude Law przyznał się do zdrady z opiekunką do dziecka, Miller otrzymała wsparcie od byłej żony gwiazdora - aktorki Sadie Frost.

Współczucie Frost dla 23- letniej Sienny umożliwił sam Law, który ogłosił rodzinną "rewelację" w poniedziałek, 18 lipca .

Frost, która była żoną Jude'a Law przez sześć lat (1997-2003) i mają razem trójkę dzieci, ma nadzieję, że jej własne małżeńskie doświadczenia pomogą Siennie przejść trudny okres.

- Moje serce jest przy niej. Rozumiem ją i jest mi jej żal. Służę jej radą i pomocą - zadeklarowała Frost. - Na szczęście, to nie ja przechodzę teraz kryzys, ale jeśli tylko Sienna będzie chciała zadzwonić do mnie, poświęcę jej dużo czasu. Czeka ich teraz trudny moment. Ja, dzięki Bogu, mam już to za sobą - dodała aktorka.

Reklama

- Mam swoje własne dzieci i swoje życie. Jedyne co mogę dla Sienny zrobić, choć tak naprawdę chciałabym się trzymać od tej sprawy z daleka, to - jeśli do mnie zadzwoni - pogadać z nią - zakończyła była żona niewiernego aktora.

Sienna Miller i Jude Law zaczęli spotykać się po zakończeniu zdjęć do filmu "Alfie", w którym razem występowali. Są narzeczeństwem od Bożego Narodzenia 2004.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sienna Miller | Jude Law

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje