Reklama

Reklama

Przerwa od pracy

Julia Roberts (37 l.) postanowiła, że kiedy już zostanie mamą, zrobi sobie dłuższą przerwę od pracy.

Przyjaciele twierdzą, że po urodzeniu bliźniaków, które mają przyjść na świat na początku 2005 roku, słynna aktorka nie wróci na plan filmowy przez co najmniej pięć lat. Fanom gwiazdy zostają na pocieszenie kasety z jej filmami.

"Julia postanowiła, że poświęci cały swój czas bliźniakom i przez pięć lat nie ma zamiaru przyjmować propozycji ról filmowych" - powiedziała Kathy Kaehler, osobista trenerka Julii Roberts.

"Julia od tak dawna czekała na to, żeby zostać mamą, że teraz najważniejszą rzeczą na świecie będzie dla niej wychowywanie dzieci" - dodała trenerka.

Julia Roberts nie ma też zamiaru przejmować się swoim wyglądem i wagą.

"Kiedy przyjadą na świat bliźniaki, Julia nie będzie stosować żadnych diet, by wrócić do swej dawnej wagi. Nie będzie żadnego odchudzania. To ma się odbywać w sposób naturalny" - ujawniła Kaehler.

Reklama

Julia Roberts wyszła za mąż za operatora filmowego Danny'ego Modera 4 lipca 2002 roku. Przez dłuższy czas nie mogła zajść w ciążę. W czerwcu tego roku świat obiegła wieść, że na początku 2005 roku aktorka po raz pierwszy zostanie mamą i urodzi bliźniaki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: świat | Julia Roberts | przerwa | julia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama