Flat Mop: prawdziwy magnes na brud

Sprzątanie jest czynnością czasochłonną i kłopotliwą. Uwielbiamy świeży zapach czystego mieszkania, który unosi się tuż po zrobieniu generalnych porządków, ale mało kto czerpie przyjemność z samej tej czynności. Co zrobić, by stała się dla nas bardziej znośna? Do sprzątania użyjmy mopa z wyciskaczem New Flat Mop!

Na szczęście mycie podłóg na kolanach na zawsze odeszło do lamusa. Teraz już w niemal każdym domu zagościł mop, nie oznacza to jednak, że czynność przestała być kłopotliwa. Smugi brudu i niedomyta podłoga sprawiają, że i tak bardzo często musimy sięgnąć po szmatę i niedoskonałości poprawić ręcznie. Do tego mocowanie się z wyciskaniem wody i walka ze spadającą nakładką myjącą powodują, że standardowy mop bywa nawet bardziej kłopotliwy niż czyszczenie podłogi szmatą. Gdyby tak istniał sprzęt, który nie pozostawia nieestetycznych śladów, a w dodatku jest poręczny i łatwy w obsłudze - o tym marzy chyba każdy z nas w chwilach walki ze starym mopem. Mamy dobrą informację - taki sprzęt został stworzony!

Prawdziwy magnes na brud. Cenę mopa sprawdzisz tutaj


Innowacyjny system wyciskania wody

Flat Mop jest płaski, to zdecydowanie różni go od innych tego typu sprzętów. Dzięki temu możemy go łatwo i szybko wycisnąć, bez użycia siły i irytowania się na spadającą myjkę. Jak działa system wyciskania wody? W zestawie z Flat Mopem kupujemy specjalne dwukomorowe wiadro. Do pierwszej komory wlewamy wodę z płynem. Druga służy osuszaniu nakładki myjącej. Obydwie komory mają wąskie wejście, w które tylko wsuwamy nakładkę. Ta czynność nie wymaga użycia siły, innowacyjny system doskonale pozbywa się nadmiaru wody, gdy lekkim ruchem wsuwamy nakładkę do komory osuszającej. Dzięki podziałowi na dwie komory brud z podłogi nie dostaje się do czystej wody przeznaczonej do mycia. Takie rozwiązanie pozwala również zaoszczędzić wodę - nie musimy wlewać jej tyle, by zapełnić całe dno dużego wiadra, komora z wodą jest wąska, ale wysoka, dzięki temu wystarczy wlać do niej niewielką ilość wody, a i tak uda nam się zanurzyć w niej całą myjkę.

Prawdziwy magnes na brud. Cenę mopa sprawdzisz tutaj


Skuteczność Flat Mopa

Głowica Flat Mop obraca się o 180 stopni, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez trudu dotrzeć do każdego zakamarka i umyć podłogę tam, gdzie zbiera się najwięcej kurzu: w kątach, pod łóżkiem czy innymi meblami. Myjka wykonana jest z chłonnej nakładki z mikrofibry, która działa jak magnes na brud. Doskonale zbiera zarówno mokre, jak i suche zanieczyszczenia: kurz, włosy, sierść zwierząt, piasek, a także lepkie syropy czy inne rozlane ciecze, które mogłyby być trudne do usunięcia standardowym mopem. Ten innowacyjny sprzęt doskonale sprawdza się na każdej powierzchni. Doskonale wyczyści parkiet, panele, kafelki, linoleum i każdy inny rodzaj podłogi spotykany w domach. Nakładkę z mikrofibry przyczepia się do głowicy na rzepy. Oczywiście jest ona użytku wielorazowego, można więc prać ją w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza. W czasie gdy jedna nakładka będzie w praniu, możemy używać drugiej dołączonej do zestawu za darmo. Flat Mop dostępny jest w trzech stonowanych kolorach: pasteloworóżowym, zielonym i szarym. Z pewnością więc wpasuje się w nasze wnętrze.

Prawdziwy magnes na brud. Cenę mopa sprawdzisz tutaj


Składanie Flat Mopa

Sprzęt jest poręczny w trakcie użytkowania i nie zajmuje wiele miejsca podczas przechowywania. Do wiadra nie trzeba wlewać dużo wody, mieści maksymalnie siedem litrów, a puste waży zaledwie 1,1 kg, dlatego łatwo się je przenosi w trakcie sprzątania. Dodatkowo wiadro wyposażone jest w uszczelkę na dole, która w trosce o nasze kręgosłupy pozwala wylewać wodę bez konieczności przechylania. Równie poręczny jest sam mop. Wyposażony został w odkręcany kij, który ułatwia jego przechowywanie. Flat Mop rozkręca się w taki sposób, że wszystkie jego części zmieścimy do środka, dlatego zajmuje tylko tyle miejsca, co dołączone do niego kompaktowe wiadro. Dzięki temu cały zestaw możemy schować nawet pod zlewem.

Prawdziwy magnes na brud. Cenę mopa sprawdzisz tutaj

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje