Jak ubezpieczyć dziecko online?

Zastanawiasz się nad wykupieniem ubezpieczenia dla dziecka, by w razie nieprzewidzianych zdarzeń zyskać niezbędne wsparcie finansowe? Aby to zrobić, nie musisz nawet wychodzić z domu – wszystkie formalności załatwisz w kilka chwil przez internet. Od ubezpieczenia dziecka dzieli Cię tylko kilka prostych kroków.

Jako dobry rodzic z pewnością wiesz, że dzieciom często przydarzają się różnego rodzaju wypadki - często nawet drobne. Aby odpowiednio zabezpieczyć się na przyszłość, warto pomyśleć o wykupieniu dla dziecka ubezpieczenia NNW, które w razie wypadku w szkole, w domu, na wyjazdach czy w wielu innych sytuacjach pozwoli uzyskać wsparcie finansowe.

Jak ubezpieczyć dziecko przez internet?

Jeśli zależy Ci na tym, by wszystkie formalności załatwić w prosty i szybki sposób, najlepiej bez wychodzenia z domu, koniecznie zajrzyj na stronę https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nnw-dzieci-i-mlodziezy/pko-ubezpieczenie-dziecka/. Od wykupienia ubezpieczenia dziecka online dzielą Cię tylko 3 kroki:

  • Krok 1: Wypełnij wniosek o ubezpieczenie dziecka online.
  • Krok 2: Uzupełnij formularz oraz wybierz zakres ochrony, który interesuje Cię najbardziej.
  • Krok 3: Opłać składkę, a następnie zaakceptuj zakup ubezpieczenia. Od tego momentu Twoje dziecko będzie otoczone wybraną przez Ciebie ochroną ubezpieczeniową.

To ubezpieczenie może wykupić każdy pełnoletni klient PKO Banku Polskiego. Warunkiem jest jedynie posiadanie otwartego konta oraz korzystanie z serwisu iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Ubezpieczenie dziecka online - dlaczego warto je wykupić?

Jeśli Twoje dziecko nie ma wykupionej polisy ubezpieczeniowej, warto przemyśleć jej zakup. Zyskać można wiele:

  • Ubezpieczenie chroni Twoje dziecko 24/7 wszędzie - bez względu na to, czy jest w przedszkolu, w domu, na wakacjach czy osiedlowym placu zabaw. Wypadki zdarzają się w najmniej przewidzianych sytuacjach, dlatego ubezpieczenie jest komfortowym rozwiązaniem, które w razie potrzeby, zapewni środki finansowe np. na niezbędne badania, konsultacje ze specjalistami, rehabilitację czy leczenie urazu.  

Czy wiesz, że...

ubezpieczenie może obejmować Twoje dziecko od dnia narodzin aż do ukończenia 20. roku życia?

 

  • Bon na "otarcie łez" - jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty PKO i kupisz ubezpieczenie dziecka NNW online, w razie wystąpienia urazu, Twoja pociecha otrzyma bon podarunkowy o wartości 200 zł na dowolny cel.
  • Sam decydujesz, jak płacisz składki - możesz zdecydować o formie płatności za ubezpieczenie dziecka. Wybierz, czy chcesz dokonywać comiesięcznych płatności, czy wolisz opłacić składkę jednorazowo (z góry na cały rok).

Ubezpieczenie dziecka przez internet - zakres ubezpieczenia

Na jaką pomoc może liczyć Twoje dziecko, jeśli zdecydujesz się wykupić mu ubezpieczenie? Przykładowy zakres ubezpieczenia obejmuje między innymi wizytę u pediatry lub lekarza medycyny rodzinnej, konsultacje ze specjalistami (np. chirurgiem, ortopedą, okulistą, pulmunologiem itd.), rehabilitację, a także niezbędne badania (RTG, USG, rezonans), diagnostykę i zabiegi ambulatoryjne, dzięki którym dziecko będzie mogło szybciej wrócić do zdrowia.

W zakresie ubezpieczenia przewidziano także korepetycje wraz z uwzględnieniem kosztów na dojazdy nauczycieli do domu, opiekę nad niepełnoletnim dzieckiem oraz jednorazowe świadczenie pieniężne wypłacone po wystąpieniu urazu.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy