Reklama

Jak gwiazdy spędzają czas ze swoimi dziećmi?

Nasze gwiazdy to wspaniali rodzice! Wprost uwielbiają swoje pociechy. Bawią się z nimi, zabierają na wycieczki, niektórzy nawet do pracy – żeby tylko nie rozstawać się na długo.


Olga Borys

„Też chcielibyście zrobić sobie zdjęcie z przebierańcami? Jak my?”. Aktorka, znana m.in. z serialu „Galeria”, ma córkę Mirę. Wesoła bardzo ruchliwa dziewczynka uwielbia fikać na placach zabaw.

Dobrze się czuje również na imprezach dla dzieci, zwłaszcza, gdy może wziąć udział w zabawie. A mama dzielnie jej w tych rozrywkach towarzyszy.

Anna Samusionek

„A my dwie, zawsze razem!”. Aktorka, którą ostatnio oglądaliśmy w małych rolach w „Czasie honoru” i „Ja to mam szczęście”, nie lubi rozstawać się z córką. Zabiera Andżelikę wszędzie, dokąd się udaje: na koncert, do teatru, na strzelnicę czy na imprezę plenerową, gdzie wspólnie malują.

Reklama

Maciej Kurzajewski

„No kto z nas dwóch ma silniejszy głos? To ważne w pracy sprawozdawcy sportowego”. Wygląda na to, że popularny dziennikarz, zdobywca czterech Telekamer, będzie miał godnego następcę.

Pan Maciej czasem przychodzi do studia telewizyjnego z młodszym synkiem Julianem, który ogromnie interesuje się wszystkim, co dotyczy pracy taty. Chłopczyk zawzięcie protestuje, gdy mama chce go szybko zabrać do domu.

Alicja Węgorzewska

„W tym garnku zaraz powstanie pyszna zupka!”. Jurorka programu „Bitwa na głosy” lubi gotować i zaraziła tą pasją córkę Amelię. Obie spędzają w kuchni sporo czasu. Amelka już potrafi sama upichcić kilka potraw.

Andrzej Nejman

„Mój Kuba jest już wystarczająco dorosły, żeby iść z tatą na mecz!”. Niezapomniany Waldek Złotopolski to wielki fan piłki nożnej. Aktor jest jednym z filarów reprezentacji artystów polskich. Jest także zagorzałym kibicem i nie opuszcza meczów naszej drużyny narodowej.

A po rozgrywkach – wiadomo! – koniecznie trzeba z kimś pogadać, podzielić się wrażeniami. Dlatego lepiej iść na stadion w towarzystwie, i to męskim. No bo kto lepiej zrozumie faceta niż drugi facet? Nie szkodzi… że 5-letni.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

„Z okazji Dnia Dziecka, na przykład, pojechaliśmy do teatru”. Grażynka z „Klanu” jest mamą piątki dzieci, z którymi znakomicie sobie radzi. Najmłodszego Ksawerego wozi na spektakle dla dzieciaków.

Piotr Gąsowski

„Obie moje panie kochają morze, ta malutka jednak bardziej”. Aktor i popularny artysta kabaretowy zabrał córeczkę Julię i jej mamę do Międzyzdrojów. Dziewczynce bardzo się spodobało nad Bałtykiem. Pogoda była śliczna, a tatuś chętnie nosił małą na barana po piaszczystej plaży.

Tomasz Karolak

„Trochę już się zmęczyłem zabawą, za to mój mały potwór ciasteczkowy wciąż tryska energią”. Aktor, który jest tzw. dochodzącym tatą, dba, żeby jego córeczka Lenka dobrze się z nim czuła. Przytula ją, rozśmiesza, wymyśla różne figle. Nic dziwnego, że czasem opada z sił.

Naj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy