Reklama

Reklama

Adele chciałaby napisać powieść

Twórczyni hitu "Someone Like You" wyznała, że chciałaby nauczyć się, jak napisać powieść, jednak przyznała, że nie wie jeszcze, jaki temat chciałaby poruszyć w swojej książce.

Podczas koncertu w Chicago powiedziała:

 - Chciałabym napisać książkę. Nie jestem w tym zbyt dobra, ale chciałabym się tego nauczyć i coś napisać. Jakąś powieść. Ale jeszcze nie wiem o czym.

Jednak pisanie książki mogłoby być kłopotliwe dla Adele, która wyznała wcześniej, że jest kreatywna tylko wtedy, gdy jest smutna.

Opowiadając o tym, jak radzi sobie z rozstaniami, powiedziała:

Reklama

 - Przez pewien czas jestem przygnębiona. Przeżywam to, że mam złamane serce. Nie potrafię szybko się pozbierać. Być może bierze się to z tego, że jestem najbardziej kreatywna wtedy, gdy jestem smutna.

Fani piosenkarki mają nadzieję, że niedługo będą mogli przeczytać powieść swojej idolki. Niestety wygląda na to, że będą musieli na nią poczekać, ponieważ niedawno pojawiła się informacja, że 28-letnia piosenkarka, która ma trzyletniego syna Angelo z partnerem Simonem Koneckim, zamierza podpisać kontrakt płytowy opiewający na 90 milionów funtów.

Osoba pracująca dla wytwórni Sony powiedziała:

 - Będziemy współpracować z największą gwiazdą współczesnego pokolenia. To ogromny kontrakt. Umowa Adele z XL wygasła, a my utrzymujemy z nią kontakt poprzez filię w USA. Kontrakt będzie opracowywany przez oddział w Kolumbii i będzie opiewał na 90 milionów funtów. Kontrakt ten da Sony wyłączne prawo do wydawania jej płyt na całym świecie.


 - Jonathan Dickens [menedżer gwiazdy] już od kilku lat ustalał warunki kontraktu. Jest bardzo świadomy jej wartości rynkowej i twardo negocjował 90 milionów funtów.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy