Adele i Harry Styles są parą?

Plotki o tym romansie pojawiają się od stycznia tego roku, kiedy to Adele wybrała się na egzotyczne wakacje z Harrym. W zagranicznych mediach pojawiły się informacje, z których wynika, że wokalista One Direction i najpopularniejsza piosenkarka świata są razem!

Czy Harry Styles i Adele są razem?
Czy Harry Styles i Adele są razem?AFP/EAST NEWSEast News

Adele znowu skupia na sobie uwagę mediów, lecz tym razem wcale nie chodzi o jej spektakularną metamorfozę. Portal Gossip Cop postanowił dokładnie przyjrzeć się życiu miłosnemu piosenkarki.

Po jej rozwodzie w 2019 roku z Simonem Koneckim, portale i gazety donosiły o romansach m.in. z Bradem Pittem czy raperem o pseudonimie Skepta.

Jednak najczęściej na potencjalnego chłopaka piosenkarki typowany jest Harry Styles. Informacje o ich związku miała potwierdzić osoba z otoczenia Adele.

Członek zespołu One Direction zaczął spotykać się z piosenkarką na początku tego roku. Tabloid New Weekly powołując się na swoje anonimowe źródło twierdzi, że "Po latach flirtowania w końcu zdecydowali się spotkać".

Podobno "Harry przez długi czas podkochiwał się w piosenkarce i uważał ją za niesamowicie seksowną".

Po rozstaniu z mężem, Harry i Adele mieli w końcu dać sobie szansę.

Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się w styczniu tego roku, po tym jak para została przyłapana na wakacjach na Karaibach.

Zdjęcia z tego wypadu szybko obiegły świat i to nie tylko ze względu na spektakularną metamorfozę piosenkarki. Widać na nich, że oboje świetnie się bawią. 

Do tych pogłosek odniósł się sam Harry Styles. W wywiadzie cytowanym przez brytyjski dziennik "Metro" powiedział: "Po prostu dwoje muzyków wspólnie spędzało czas. Mogą razem nagrywać, mogą się też umawiać". 

Teraz temat rzekomego związku Harry'ego i Adele powrócił na pierwsze strony gazet. Podobno wokalistka przedstawiła Stylesa swojemu 8-letniemu synkowi i oboje świetnie się dogadują.

Dodatkowo "Adele nie może się doczekać, aż założy rodzinę z mężczyzną, który sprawił, że znów uwierzyła w miłość" - twierdzi informator cytowany przez Gossip Cop.

Harry Styles
Harry StylesSplashNews.comEast News

Czy między Adele i Harrym Stylesem rzeczywiście jest coś więcej?

Mimo wielu medialnych doniesień o potencjalnym romansie, zainteresowani nie udzielili swojego komentarza na ten temat. Pozostaje nam więc tylko czekać na potwierdzenie bądź zaprzeczenie pary.

Co wy sądzicie na ten temat? Czy Harry i Adele tworzyliby dobrą parę?

***

Hania potrzebuje potężnego wsparcia!
Hania potrzebuje potężnego wsparcia!INTERIA.PL

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas