Reklama

Reklama

Adele wydała 2 miliony funtów na wieczór panieński przyjaciółki

Twórczyni hitu "Hello" nie oszczędza na swoich przyjaciołach.

Twórczyni hitu "Hello", która prawdopodobnie podpisze z Sony Music kontrakt opiewający na 90 milionów funtów, nie oszczędza na swoich przyjaciołach. Wokalistka spłaciła nawet kredyt swojej przyjaciółce.

Źródło podało: - Adele płaci za wszystkie wakacje. Zaprosiła swoją przyjaciółkę z dzieciństwa - Laurę Dockrill - i jej chłopaka na rejs prywatnym jachtem u wybrzeży Santorini.

- W zeszłym roku opłaciła również tygodniowy wieczór panieński na Ibizie dla 20 osób. Wynajęła wtedy willę za 2 miliony dolarów.

- Spłaciła nawet kredyt jednej przyjaciółce, a drugiej kupiła samochód za 60 tysięcy funtów, gdy stary nie nadawał się już do użytku.

28-letnia piosenkarka rozpieszcza nie tylko swoich przyjaciół. Adele, która razem ze swoim partnerem Simonem Koneckim ma trzyletniego syna Angelo, uwielbia wydawać duże sumy pieniędzy na swoją rodzinę.

W rozmowie z magazynem "heat" źródło podało: - Adele nie jest gwiazdą, która lubi wydawać pieniądze na ubrania od projektantów. Ale lubi mieć pieniądze i wydawać je w taki sposób, aby jej bliskim żyło się komfortowo. Jest bardzo hojna.

- Jej mamie Penny niczego nie brakuje, a Adele płaci za wiele wakacyjnych wyjazdów i każdego roku kupuje jej nowy samochód.

- Odkłada pieniądze również dla Angelo, a teraz wydaje na niego pieniądze, aby zapewnić mu jak najlepsze dzieciństwo. Starają się spędzać wspólnie dużo czasu jako rodzina. Może sobie pozwolić na kilka niań, więc Angelo towarzyszy jej podczas trasy koncertowej. Zawsze znajdzie dla niego czas i razem odwiedzają takie miejsca jak Disneyland. Wtedy Adele nie oszczędza.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje