Reklama

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” już przed emisją wzbudzał spore kontrowersje. Tymczasem stacja TVN wyemitowała już trzy edycje i wygląda na to, że na tym nie poprzestanie.

Formuła programu jest prosta - dwoje ludzi poznaje się dopiero w sali Urzędu Stanu Cywilnego i kilka minut później zawiera związek małżeński. Następnie widzowie podglądają ich dalsze losy: podróż poślubną oraz kilka tygodni wspólnego życia. Po tym czasie świeżo upieczeni małżonkowie decydują, czy chcą pozostać parą.

Do tej pory bilans nie jest najlepszy. Wszystkie pary pierwszej edycji rozstały się. W drugiej i trzeciej przetrwało zaś po jednym małżeństwie. Razem są Paulina i Krzysztof oraz Anita i Adrian.

Z kolei pozostali uczestnicy zawarli przyjaźnie i spotykają się do dziś. Mowa m.in. o Marcinie Wichrowskim, Ani Wróbel czy Jacku Wojciechowskim do których dołączyły ostatnio Agata Ząbczyk i Martyna Końca.

Reklama

Korzystają też z popularności. Na przykład profil Agaty obserwuje w tym momencie 26,6 tys. użytkowników.

Dziewczyna przeszła też metamorfozę - przefarbowała włosy, zmieniła styl i stawia na mocny makijaż. Z okazji Walentynek zamieściła zdjęcia na których eksponuje dekolt i rzęsy do nieba.

Zobaczcie, jak Agata wygląda dziś. Poznalibyście ją?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy