Agnieszka Dygant stawia na kontrowersyjny model. Te spodnie będą hitem wiosny

Nazywane kontrowersyjnymi, dotąd zajmowały czołową pozycję w garderobach nastolatek. Nie mają jednak najmniejszej ochoty mówić „dość”, już teraz szturmem wdzierając się do szaf nawet tych kobiet, które na co dzień mocno cenią sobie elegancję. Ma je już Agnieszka Dygant. Wiosną te spodnie będą święcić triumfy na ulicach.

Agnieszka Dygant lansuje kontrowersyjny trend. Wiosną będą święcić triumfy na ulicach
Agnieszka Dygant lansuje kontrowersyjny trend. Wiosną będą święcić triumfy na ulicach VIPHOTO/East NewsEast News

Rurkom i boyfriendom mówimy w tym sezonie czułe "żegnajcie". Dżins jest jednak nieśmiertelny, co sezon powracając do naszych szaf w zupełnie innej odsłonie. O ile w poprzednim sezonie zgodnie nosiłyśmy spodnie o długości ¾, najchętniej rozszerzane u dołu, dziś spoglądamy w stronę szaf nastolatek. Oto właśnie stamtąd przedziera się kolejna, wiosenna inspiracja.

Z czym nosić szerokie spodnie dżinsowe? Agnieszka Dygant inspiruje

Agnieszka Dygant, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, wraz z nadejściem wiosny postanowiła dostarczyć nieco modowych inspiracji. Jej styl, łączący na co dzień luz i ekstrawagancję, opiera się najczęściej na trendzie smart casual, jako główną zasadę obierając sobie elegancję, ale i zachowawczość.

Aktorka stawia najczęściej na monochromatyczne zestawienia, chętnie łącząc czerń, biel, grafit i granat. W jej szafie nie brakuje również elektryzującej czerwieni. Tym razem stawia jednak na luz, lansując jednocześnie jeden z najgorętszych hitów tego sezonu.

Dżinsy wide leg, bo o nich mowa, to do niedawna obowiązkowa pozycja w szafie każdej nastolatki. Podobny model, charakteryzując się bardzo szerokimi nogawkami, poszerzającymi się stopniowo aż od bioder, budził dotąd kontrowersje wśród nieco dojrzalszych pań. Tymczasem warto się z nim zaprzyjaźnić. Jest bowiem wygodny do granic możliwości, a odpowiednio wystylizowany zamieni się nawet w elegancki trend na wiosnę.

Do kogo pasują spodnie z szeroką nogawką? Nie bój się eksperymentów

Dżinsy wide leg zachęcają do stylizacyjnych szaleństw. Idealnie prezentują się na szczupłych i wysokich kobietach, będąc jednocześnie świetnym wyborem dla tych pań, które pragną zamaskować nieco mankamentów swojej sylwetki. Staną się strzałem w dziesiątkę dla kobiet o nieco szerszych biodrach czy pośladkach. Szerokie nogawki nie są jednak odpowiednim wyborem dla pań o niższym wzroście.

Co ważne, dżinsy wide leg otwierają szeroką drogę do stylizacyjnych eksperymentów. Wzorem nastolatek mogą stać się bazą luźnych outfitów z dodatkiem bluzy czy trampek. Trendsetterki zakładają do nich marynarki i golfy, wzbogacając również gładkimi t-shirtami. Wzorem Agnieszki Dygant podobny model wystarczy zestawić z wygodną bluzką, a kolejno ruszać do codziennych obowiązków.

Dietetyk: W Polsce jest tolerowanie słodyczy i zachęcanie do ich jedzeniaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas