Agnieszka Hyży o relacjach z dziećmi Grzegorza. Tak się do niej zwracają!

Agnieszka Hyży już od sześciu lat jest żoną Grzegorza Hyżego. Gwiazdy mają wspólne dziecko, Leona, jednak wychowują też dzieci z poprzednich związków. Ostatnio prezenterka na swoim Instastory opowiedziała, jak wygląda jej kontakt z dziećmi swojego współmałżonka, a także jak ich dzieci dogadują się między sobą.

Agnieszka Hyży podzieliła się z fanami relacjami z dziećmi męża
Agnieszka Hyży podzieliła się z fanami relacjami z dziećmi mężaPodlewskiAKPA

Agnieszka Hyży i jej mąż Grzegorz niedawno zostali rodzicami Leona, który jest ich pierwszym wspólnym synem. Obydwoje mają jednak dzieci ze swoich poprzednich związków - 8-letnią Martę, która jest córką Agnieszki Hyży oraz dwóch synów Grzegorza: Wiktora i Alexandra. Jak dogadują się ich dzieci między sobą, a także jak dogadują się z Agnieszką i Grzegorzem Hyżymi? Było to jedno z pytań w Q&A, które zorganizowała młoda mama na swoim Instastory.

Agnieszka Hyży o relacjach z synami Grzegorza

"Gdy poznaliśmy nasze Dzieci, miały niespełna dwa i trzy latka" - zaczyna swoją odpowiedź Agnieszka Hyży. "Zaczynały mówić. Nie czuję się dobrze, gdy Dzieci mówią do rodziców/dorosłych po imieniu. Stąd - Ciocia i Wujek, choć też nie uważam, żeby te zwroty w pełni oddawały głębokość i zażyłość relacji, jaka jest, bo mówimy przecież o układzie - drugi rodzic, drugi opiekun. Generalnie mało fortunne są określenia w patchworkowych układach! Jak słyszę słowo - macocha, to od razu mam przed oczami bohaterki okrutnych bajek" - stwierdza dziennikarka.

Ponad miesiąc temu w życiu rodzinnym prezenterki doszło do kolejnej poważnej zmiany. Grzegorz i Agnieszka powitali na świecie syna, któremu dali na imię Leon. Hyży odniosła się do tego zagadnienia, odpowiadając na pytanie, jak jej córka i synowie męża zareagowali na rodzeństwo.

"Zareagowali entuzjastycznie, cała trójka. Córka marzyła o rodzeństwie, bardzo szybko weszła w rolę starszej siostry. Chłopcy mają już doświadczenie w tej kwestii, zawsze mieli też siebie. Są bardzo czuli dla Brata i cieszą się, że wzmocnił męską ekipę w domu"

- pisze.

Agnieszka Hyży o relacjach między dziećmi

Agnieszka Hyży podkreśliła też, że wszystko zależy od humoru i od dnia:

Jak to bywa między dzieciakami. Zależy od dnia i humoru. Znają się ze sobą od siedmiu lat, spędzają razem wakacje, święta, dzielą wiele ważnych momentów. Jesteśmy ze sobą bardzo dużo i bardzo często, więc relacje muszą być dobre. Lubię patrzeć, gdy pomagają sobie nawzajem, uczą się od siebie, wspierają

- opisywała.

Córka Agnieszki Hyży z synami Grzegorza spędza wakacje, święta i dzieli wiele ważnych momentów. Dziennikarka lubi patrzeć, kiedy pomagają sobie nawzajem, uczą się od siebie i wspierają.

Gwiazda nie planuje typowego urlopu macierzyńskiego. Jako że wykonuje wolny zawód (jest m.in. współwłaścicielką wydawnictwa How2 publikującego e-booki) trudno jej się całkowicie odciąć od spraw zawodowych. "Niemniej jednak w najbliższym czasie wszystko jest i będzie podporządkowane opiece nad maluchem i kwestiom rodzinnym" - zaznacza.

„Zdrowie na widelcu”: Jak przygotować budyń i kisiel, aby były zdrowsze?Polsat Cafe
INTERIA.PL/ PAP Life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas