Reklama

Dagmara Kaźmierska pozuje na prywatnym jachcie. Oto kto jej towarzyszył!

Dagmara Kaźmierska jest ulubienicą wielu Polaków. U znanej "królowej życia" wiele się dzieje - być może dlatego, że ostatnio napisała książkę, chociaż, jak widzimy w jej mediach społecznościowych i w znanym programie, jej życie jest barwne w każdym momencie. Teraz Dagmara pozdrowiła swoich fanów z prywatnego jachtu w Egipcie!

Dagmara Kaźmierska to jedna z bohaterek znanego programu "Królowe życia", a zarazem największa gwiazda tego show. Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, bezpośredniość i autentyczność, a program sprawił, że jej kariera poszybowała. Na Instagramie gwiazdę śledzi ją już ponad 1,1 miliona obserwujących.

Dagmara Kaźmierska na prywatnym jachcie

Dagmara Kaźmierska potrafi korzystać z życia na całego i robi to w prawdziwie królewskim stylu! Bardzo chętnie na przykład podróżuje w egzotyczne kierunki i korzysta przy tym z wielu luksusów. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać, że pojechała do swojego ukochanego, gorącego Egiptu - w programie podkreślała nieraz, jak bardzo kocha to miejsce. Pływała tam prywatnym jachtem nazwanym na jej cześć "Queen of Life".

Nie była jednak sama! Towarzyszył jej... wielki, plastikowy Mikołaj! W jego towarzystwie Kaźmierska złożyła życzenia mikołajkowe swoim fanom w opisie do zdjęcia:

Reklama

- napisała "królowa życia".

Dagmara Kaźmierska ma trudną przeszłość

Dagmara niedawno napisała autobiografię, którą właśnie promuje. Z niezwykłą szczerością opisała w niej jeden z najtrudniejszych epizodów w swoim życiu, gdy swego czasu przebywała w więzieniu. W 2009 została zatrzymana za prowadzenie agencji towarzyskiej i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i sutenerstwo. Odsiedziała 14 miesięcy.
Dagmara nigdy nie ukrywała, że taki czas miał miejsce w jej życiu, ale nigdy wylewnie nie opowiadała o tym, co wydarzyło się za kratami. 

Przeczytaj też:

Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Jaki top pod marynarkę? Anitta zalicza wpadkę!

Dlaczego królowa Elżbieta II wyprosiła Baracka Obamę z bankietu? Były kanclerz ujawnia

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy