Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska opala się na rodzinnych wakacjach. „Od dzieci nie chcemy odpoczywać”

Agnieszka Kaczorowska wraz z rodziną – mężem i dwiema córeczkami – wyjechali na wakacje. Cała czwórka wypoczywa na greckiej wyspie Korfu i świetnie się bawi. Kaczorowska z tej okazji postanowiła opublikować na swoim Instagramie obszerny wpis. Tancerka i influencerka zadała w nim kontrowersyjne pytanie: „Czy da się odpocząć z dziećmi?”. Pod postem opisała swoje podejście do rodzinnych wakacji. Jej słowa spodobały się internautom.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła przedłużyć sobie lato i wybrała się na wakacje. Obecnie odpoczywa, ciesząc się urokami greckiej wyspy Korfu. Oczywiście tancerka w podróż nie wybrała się sama. Zabrała ze sobą męża i dwie córki - starszą Emilię i młodszą Gabrysię.

"Nie wyobrażam sobie stracić tygodnia z życia moich Skarbów"

Relacje, które Kaczorowska regularnie udostępnia na Instagramie, pozwalają wierzyć, że młoda mama świetnie bawi się w towarzystwie pociech. By rozwiać wszelkie wątpliwości, tancerka postanowiła opublikować na Instagramie obszerny wpis. "Czy da się odpocząć z dziećmi?" - zapytała na wstępie. Następnie Kaczorowska zaznaczyła, że zarówno ona,  jak  i jej mąż nie wyobrażają sobie urlopu bez pociech - za bardzo kochają swoje maluchy.

Reklama

I dodała: "Nie wyobrażam sobie, póki co stracić tygodnia z życia moich Skarbów, kiedy każdego dnia uczą się czegoś nowego, pięknie się rozwijają, ciągle nas zaskakują i rozczulają".

W dalszej części wpisu tancerka przyznała, że wakacje z dziećmi pod wieloma względami są wymagające. "Podczas takiego wyjazdu trafi się nieprzespana noc, bo rosną Gabi zęby" - zaznaczyła. Jednak już w następnym zdaniu wyjaśniła, że drobne utrudnienia, nie psują humorów rodziców. "Mamy też godziny siedzenia na brzegu morza, gdzie się opalamy i relaksujemy, a dziewczyny po prostu się bawią" - zaznaczyła.

Fanki chwalą Agnieszką Kaczorowską. "Mam takie samo podejście"

Pod postem Agnieszki Kaczorowskiej w okamgnieniu zaroiło się od komentarzy. Wiele internautek przyznało swojej ulubienicy rację. "Mam takie samo podejście do wyjazdów. Nie wyobrażam sobie jechać na wakacje bez dzieci, ale często ludzie reagują na to zdziwieniem i tekstem, że przesadzam... Uwielbiam pokazywać moim dziewczynka świat i obserwować, jak każdego dnia dorastają. Pozdrawiam i życzę cudownego czasu" - zaznaczyła jedna z mam obserwujących Kaczorowską.

***

Klaudia El Dursi o "365 dni": Blanka, nie gniewaj się. Ostatnia część nie przypadła jej do gustu

Katarzyna Zielińska skończyła 43 lata. Wypowiedziała się w pięknych słowach o bliskich

Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak spaceruje z psami. "Przepiękne fotki"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy