Reklama

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer żegna lato w kostiumie kąpielowym

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer postanowiła pożegnać lato zdjęciem w obcisłym kostiumie kąpielowym. Aktorka wyznała przy okazji, że nie jest fanką jesieni, ale przyznaje, że być może "takie "uziemienie" pod kocem z herbatą też się przyda". Fani nie kryli zachwytu jej gorącą fotką i nic dziwnego, bo w nadchodzących miesiącach z pewnością zbyt wiele takich nie zobaczymy!

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer to aktorka, która na małym ekranie zadebiutowała w serialach takich jak: "Klan" czy "Plebania", jednak najbardziej znana jest z roli w takich produkcjach jak: "Yuma", "M jak Miłość", "Przyjaciółki", czy "Agentki". 

37-letnia artystka nie może narzekać na brak pracy, jednak zawsze znajduje również czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. 

Aktywnie udziela się w sieci, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje już ponad 351 tysięcy osób. 

Gwiazda niedawno znów wrzuciła na swój profil nową fotkę. Tym razem postanowiła prawdopodobnie po raz ostatni w tym roku zapozować w obcisłym kostiumie kąpielowym. 

Reklama

Fani zachwycili się fotką!

Agnieszka Sienkiewicz pożegnała lato w seksownym stroju

Agnieszka Sienkiewicz w jednoczęściowym stroju wyglądała rewelacyjnie. 

Niestety podobnych zdjęć gwiazd w najbliższych miesiącach na Instagramie z pewnością będzie pojawiać się coraz mniej, bo pogoda za oknem przestała nas rozpieszczać! 

Czytaj również: 

Kolejna kontrowersyjna opinia Kaczorowskiej

Kaja Paschalska w zmysłowej sesji zdjęciowej 

Nietypowy rekordzista świata 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje