Reklama

Reklama

Kaja Paschalska w zmysłowej sesji zdjęciowej. Aktorka kusi na balkonie!

Kaja Paschalska pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. Aktorka, której popularność przyniósł m.in. serial "Klan" nieźle podniosła temperaturę na Facebooku, pokazując się fanom w takim wydaniu. Wyglądała po prostu obłędnie!

Kaja Paschalska, której ogromną popularność przyniosła rola Oli Lubicz w "Klanie", ma obecnie 35 lat i wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Na przestrzeni lat aktorka bardzo się zmieniła. Jest piękną, pewną siebie kobietą, czego dowodem mogą być ostatnie zdjęcia, które pojawiły się na jej profilach na Facebooku i Instagramie. 

Kaja Paschalska wyglądała jak milion dolarów, pozując przed obiektywem w obcisłych strojach. 

Fotki z balkonu zachwyciły jej fanów!

Kaja Paschajska w zmysłowej sesji zdjęciowej. Zdjęcia na balkonie zachwycają!

Autorką zdjęć Kai Paschalskiej jest jej koleżanka z planu i serialowa siostra Paulina Holtz, która w "Klanie" gra postać Agnieszki. Okazuje się, że artystka ma wiele talentów. 

Reklama

Paulina Holtz to prawdziwa kobieta renesansu: "Gra w teatrze. Serialu. Nagrywa Audiobooki. Dubbinguje gry. Pisze książki. Biega maratony. Tańczy na rurze. Strzela. Wygrywa zawody. Robi licencję, zostaje trenerem i uczy innych jak machać kettlami. Przy tym ogarnia sama dom, psa i dwójkę nastolatek. A teraz — już oficjalnie — FOTOGRAFUJE" - chwali swoją przyjaciółkę Kaja Paschalska

Wy też jesteście pod wrażeniem tych zdjęć? 

Czytaj również: 

Katarzyna Figura po latach w końcu dostała rozwód! Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku 

Jak kąpiel wpływa na storczyka? Bakteria zjadła mu mięśnie! 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje