Reklama

Reklama

Agnieszka Sitek: co robi i jak wygląda dziś?

Agnieszka Sitek na wiele lat zniknęła z polskiego show-biznesu. Ostatnio, nieoczekiwanie, pojawiła się na Wielkim Teście TVP o karnawale.

Sitek zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Weroniki Gabriel w serialu "Złotopolscy". Widzowie polubili jej wrażliwość, spokój i oryginalną urodę. Na planie pracowała przez cztery lata, a jej odejście wywołało lawinę plotek. Mówiono o tym, że Sitek jest konfliktowa i stwarza niepotrzebne problemy. Sama aktorka odniosła się do tych pogłosek dopiero po latach. Zaprzeczyła im stanowczo, twierdząc, że po prostu szukała swojej ścieżki zawodowej.

Pani Agnieszka (która jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie) zagrała w "Sławie i chwale", "Sztosie", "Zabić Sekala", Wrotach Europy" i filmie "Chopin. Pragnienie miłości" z 2002 roku. Przez osiem lat była związana z warszawskim Teatrem Ochoty, a potem, z innymi aktorami, założyła stowarzyszenie teatr tm.

Reklama

Sitek postawiła na dalszy rozwój: skończyła studia na kierunku pedagogika specjalna i prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Nie rezygnuje oczywiście z teatru.

Jej pojawienie się na Wielkim Teście TVP było nie lada zaskoczeniem. Aktorka, ubrana w kraciastą marynarkę i szerokie spodnie, chętnie pozowała fotoreporterom.

Naszym zdaniem 46-letnia Sitek niewiele zmieniła się od czasów "Złotopolskich" i wciąż wygląda świetnie! Zgadzacie się?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sitek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje