Reklama

Agnieszka Włodarczyk pozuje z babcią i małym Milanem. „Piękne, rodzinne zdjęcie”

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wizyty u babci. Widać na nim jak kobieta czule przytula prawnuka Milana. Rodzinna fotografia bardzo spodobała się fanom aktorki. Internauci w komentarzach nie kryli wzruszenia.Agnieszka Włodarczyk odwiedziła babcię

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w tym roku zostali rodzicami. Aktorka  urodziła pierwsze dziecko. Chłopczyk otrzymał imię Milan. Szczęśliwa para chętnie umieszcza na Instagramie zdjęcie malucha. Relacjonuje, jak wygląda codzienność z niemowlęciem u boku.

Aktorka pokazuje zarówno blaski, jak i cienie macierzyństwa. Podkreśla , jak bardzo kocha swoje dziecko, ale nie kryje tego, że bywa  zmęczona opieką nad maluchem. Najnowszy post Agnieszki Włodarczyk bardzo wzruszył jej obserwatorów. Zdjęcie, które umieściła celebrytka, przedstawia jej synka Mila w objęciach prababci.

Reklama

Widać, że babcia Agnieszki Włodarczyk bardzo cieszy się z odwiedzin. Czule przytula dziecko i dumnie pozuje. Aktorka również znajduje się na fotografii. Jest wpatrzona w synka i wyraźnie poruszona więzią, jaka łączy jej dziecko z prababcią.

Wzruszający kadr spodobał się internautom

Widok trzech pokoleń na  jednym zdjęciu bardzo spodobał się obserwatorom Agnieszki Włodarczyk.  Fani docenili dobry kontakt aktorki z rodziną. W komentarzach zaczęli wspominać własne babcie i prababcie.

***

Przeczytaj również:

Brigitte Macron w sportowych butach. Z czym je połączyła?

Monika Rosa urodziła! Poród zaczął się przed terminem

Rafał Grabias pozywa Gabriela Seweryna! Ale afera

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy