Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk roztrzęsiona po szczepieniu syna. Nie mogła na to patrzeć

Agnieszka Włodarczyk niedawno urodziła pierwsze dziecko. Od kiedy Milan pojawił się na świecie, gwiazda na Instagramie chętnie porusza tematy związane z macierzyństwem. Tym razem pokazała fanom szczepienie synka. Na filmie widać, jak bardzo Włodarczyk boi się o dziecko.

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo zaangażowaną mamą

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie chętnie pokazuje blaski i cienie macierzyństwa. Aktorka relacjonuje to, jak spędza wolny czas. Młoda mama pracuje i zajmuje się synem. W opiece nad chłopcem pomaga jej partner Robert Karaś.  

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami niezwykłą chwilą

Włodarczyk chętnie dzieli się z fanami informacjami o małym Milanku. Tym razem zrelacjonowała to, jak przebiegało szczepienie malucha. Młoda mama była pełna obaw. Nie ukrywała, że to wydarzenie ją stresuje.  Włodarczyk nie mogła patrzyć, jak w maleńką rączkę synka wbijana jest igła. Chłopcem zajął się wiec odważny tata.

Reklama

"A my dzisiaj rano robimy badanie krwi moje i małego. Przed szczepionką by wypadało, prawda? Ja się boję za malutka" - zaznaczyła na swoim Instastory,  zatroskana mama.

Zestresowana Agnieszka Włodarczyk martwi się o syna

Agnieszka Włodarczyk zaznaczyła, że umówiła się na wizytę domową, by uniknąć dodatkowego stresu. Do rezydencji aktorki przyjechała specjalistka, która najpierw wykonała badanie krwi, a potem  szczepienie - zarówno dziecka, jak i mamy.  

Aktorka wytłumaczyła fanom,  że nie jest w stanie patrzyć na szczepienie syna,  dlatego wychodzi z pokoju z nadzieją, że wszystko będzie dobrze. Mama za drzwiami cały czas nasłuchiwała,  jak reaguje jej dziecko. Obawiała się,  że zacznie płakać. Pierwszy zastrzyk maluszka być dla strasznym przeżyciem. Agnieszka Włodarczyk była  roztrzęsiona.

"A ja jako taki duch poszłam na górę z tego wszystkiego. Nie jest źle jakoś. Nawet nie płacze jakoś za bardzo. Czy już po wszystkim?" - kontrolowała  sytuację Agnieszka Włodarczyk. 


***

Przeczytaj również:

Małgorzata Socha pokazała dom. Tak mieszka gwiazda!

Delfiny uratowały mu życie. Służby są pod wrażeniem

Zobacz również:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | szczepienia dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy